Thealoz Duo krople do oczu 10 ml

cena
24,94 zł
Ilość:
Producent Thea Polska
Pojemność 10 ml
Postać leku Krople
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Thealoz Duo to innowacyjne krople do oczu o właściwościach intensywnie nawilżających, ochronnych i regenerujących. Krople przeznaczone zarówno do oczu jak i soczewek kontaktowych. Za efektywność działania kropli odpowiada unikalne połączenie  nawilżającego hialuronianu oraz ochronnej i wspierającej regenerację powierzchni oka trehalozy.

Ttrehaloza zapewnia działanie ochronne, antyoksydacyjne i poprawiające uwodnienie tkanek. Dodatkowo chroni i stabilizuje błony komórkowe przez zatrzymywanie przemian białek i degradacji lipidów. Wykazuje również działanie antyoksydacyjne.

Hialuronian sodu jest naturalnym polisacharydem występującym w strukturach ludzkiego oka,o właściwościach retencyjnych dzięki czemu zwiększa uwodnienie i nawilżenie powierzchni rogówki, zapewniają lepsze przyleganie preparatu do powierzchni oka, co przynosi  długotrwałą ulgę dla oczu i skraca czas gojenia nabłonka rogówki.

Krople zapobiegają podrażnieniom oczu, nawilżają je i chronią tkanki powierzchni oka zapewniając natychmiastowy komfort, który utrzymuje się przez cały dzień.

Skład

Trehaloza 3g, Hialuronian sodu 0,15g, Chlorek sodu, trometamol, kwas chlorowodorowy, woda do wstrzykiwań do 100ml

Wskazania

Objawy suchego oka (dyskomfort, kłucie, podrażnienie) i zmęczenie oczu spowodowanego przez czynniki zewnętrzne, takie jak: wiatr, dym, zanieczyszczenia, pył, suche, gorące powietrze, klimatyzacja, podróże samolotem, długotrwała praca przed monitorem komputerowym.

Działanie

Thealoz to nowoczesne krople do oczu: bez żadnych konserwantów, bez fosforanów w wygodnej i bezpiecznej butelce ABAK,  dzięki czemu zapobiega zakażeniu bakteryjnemu roztworu. 

Dawkowanie

1 kropla do każdego oka, od 4 do 6 razy na dobę.

Może być stosowany podczas noszenia soczewek kontaktowych.  Użytkownicy soczewek kontaktowych mogą nanosić preparat na wklęsłą część soczewki podczas jej zakładania lub zdejmowania, jak również tak często jak jest to niezbędne w trakcie jej noszenia.

Przeciwwskazania

Odczekać co najmniej 10 minut pomiędzy zastosowaniem dwóch różnych preparatów do oczu.

Dodatkowe

Krople można stosować do 3 miesięcy po otwarciu.

Rzadko może wystąpić łagodne podrażnienie oczu

Przy bardzo uporczywych dolegliwościach można także zastosować na noc żel do oczu bez konserwantów Thealoz Duo GEL

Thealoz Duo krople do oczu 10 ml

Krople pomocne w terapii zespolu suchego oka.,

OK,

Krople pomocne w terapii zespolu suchego oka.,

OK,

Bardzo dobry,

ok,

OK,

OK,

super,

Skuteczne w działaniu krople,

bardzo dobre, zużyłam kilkanaście opakowań,

Pierwsze efektu powoli są widoczne,syn dłużej potrafi się skoncentrować na odrabianiu lekcji, lepiej też śpi,

rewelacyjnie łagodzi objawy ostrej suchości oka,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Thealoz Duo krople do oczu 10 ml kupili także:

Xylometazolin WZF 0,1% krople 10 ml

Ksylometazolina, czynny składnik leku Xylometazolin WZF po zastosowaniu miejscowym, zwęża naczynia krwionośne, zmniejszając przekrwienie, łagodzi odczyn zapalny, wysięk i obrzęk błony śluzowej noso-gardzieli, ułatwiając oddychanie przez nos.

Ksylometazolina stosowana jest najczęściej w leczeniu nieżytu nosa, również alergicznego, zapalenia zatok i ucha środkowego.

Virde krem z konopii 100 ml
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.