zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent EcoWipes
Adres

ul. Nowogrodzka 47A

00-695 Warszawa

Pojemność 70szt
Postać Patyczki
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Patyczki higieniczne dla dzieci ze 100% bawełnianymi, bezpiecznymi główkami

Wskazania

Patyczki higieniczne dla dzieci ze 100% bawełnianymi, bezpiecznymi główkami są miękkie i delikatne. Patyczków można używać do pielęgnacji wrażliwych miejsc jak okolice oczu, nosa, zewnętrzne części ucha lub pępek. Przyjazne dla środowiska opakowanie jest bezpieczne i higieniczne. Innowacyjny sposób otwarcia (center press) ułatwia wyciąganie patyczków z pudełka. Aby nasze patyczki były w pełni kompostowalne, możemy użyć papierowych patyczków.

Nigdy nie wprowadzaj patyczków higienicznych do wewnętrznych części ucha.  

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

Patyczki higieniczne dla dzieci ze 100% bawełnianymi, bezpiecznymi główkami są miękkie i delikatne. Patyczków można używać do pielęgnacji wrażliwych miejsc jak okolice oczu, nosa, zewnętrzne części ucha lub pępek. Przyjazne dla środowiska opakowanie jest bezpieczne i higieniczne. Innowacyjny sposób otwarcia (center press) ułatwia wyciąganie patyczków z pudełka. Aby nasze patyczki były w pełni kompostowalne, możemy użyć papierowych patyczków.Nigdy nie wprowadzaj patyczków higienicznych do wewnętrznych części ucha.  

Dla kogo

chłopiec dziecko kobieta dziewczynka mężczyzna

Wiek

Bez ograniczeń

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.