Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

Hoffmanowej 19/301, 35-016 Rzeszów

Pojemność 2szt.
Postać Zatyczki
Dostępność

Spis treści:

Stopery do uszu jednorazowe Haspro 1P Foam żółte 1 para Opis

Haspro Foam Earplugs to jednorazowe stopery do uszu wykonane z wysokiej jakości pianki poliuretanowej, która zapewnia optymalny komfort użytkowania i dopasowanie do każdego rozmiaru ucha. Zostały zaprojektowane aby chronić przed nadmiernym hałasem, który często powoduje ogromy dyskomfort a w niektórych przypadkach ból głowy. Stopery charakteryzują się jednym z najwyższych stopni tłumienia hałasu dlatego też ich wykorzystanie jest wszechstronne. Świetnie będą się sprawdzały jako stopery do uszu do pracy jak i również do spania czy też odpoczynku.

Stopery do uszu jednorazowe Haspro 1P Foam żółte 1 para Wskazania

Stopery do uszu HASPRO wykonane są ze specjalnej pianki, która jest miękka i komfortowa dla ucha, dzięki czemu dokładniej dopasowuje się do kształtu kanału usznego i zapewnia odpowiednie wyciszenie wtedy kiedy tego oczekujemy. Dzięki niewielkim rozmiarom opakowania znajdą swoje miejsce w damskiej torebce czy też portfelu.

HASPRO 1P Foam mają szerokie zastosowanie. Można je stosować wszędzie tam gdzie poszukujemy wyciszenia, komfortu i skupienia a wokół nas panuje szum, hałas który niestety wpływa negatywnie na nasze samopoczucie lub koncentracje. Świetnie sprawdzą się jako stopery do spania, zapewnią komfort podczas snu w każdej pozycji. Do podróży, nauki, czytania książki, na koncert, wesele czy inne imprezy masowe gdzie głośna muzyka lub hałas sąsiadów powoduje dyskomfort. Zapewnią również odpowiednią ochronę słuchu podczas drobnych prac wokół domu takich jak koszenie trawy czy cięcie piłą.

Stopery do uszu jednorazowe Haspro 1P Foam żółte 1 para Działanie

Wysokie tłumienie SNR: 38dB

Subtelne małe opakowanie

Super miękka pianka

Szerokie zastosowanie

Kategoria

Art higieniczne

Postać

Stosowanie

Stopery do uszu HASPRO wykonane są ze specjalnej pianki, która jest miękka i komfortowa dla ucha, dzięki czemu dokładniej dopasowuje się do kształtu kanału usznego i zapewnia odpowiednie wyciszenie wtedy kiedy tego oczekujemy. Dzięki niewielkim rozmiarom opakowania znajdą swoje miejsce w damskiej torebce czy też portfelu. HASPRO 1P Foam mają szerokie zastosowanie. Można je stosować wszędzie tam gdzie poszukujemy wyciszenia, komfortu i skupienia a wokół nas panuje szum, hałas który niestety wpływa negatywnie na nasze samopoczucie lub koncentracje. Świetnie sprawdzą się jako stopery do spania, zapewnią komfort podczas snu w każdej pozycji. Do podróży, nauki, czytania książki, na koncert, wesele czy inne imprezy masowe gdzie głośna muzyka lub hałas sąsiadów powoduje dyskomfort. Zapewnią również odpowiednią ochronę słuchu podczas drobnych prac wokół domu takich jak koszenie trawy czy cięcie piłą.

Działanie

Wysokie tłumienie SNR: 38dB Subtelne małe opakowanie Super miękka pianka Szerokie zastosowanie

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.