Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Biofarm
Adres

Wałbrzyska 13, 60-198 Poznań

Pojemność 60szt
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Soyfem 100 mg 60 tabletek Skład

Substancją czynną leku jest wyciąg z nasion soi.

Każda tabletka powlekana zawiera 100 mg wyciągu suchego z Glycine max L., semen (Glycine max semen extractum siccum) (100 – 400 : 1), co odpowiada 26 mg zespołu izoflawonów, w przeliczeniu na genisteinę. Rozpuszczalnik używany do ekstrakcji: etanol 60% – 70% V/V.

Pozostałe składniki to:

  • Rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, krospowidon, powidon, magnezu stearynian;
  • Otoczka tabletki: hypromeloza, talk, glicerol.

Soyfem 100 mg 60 tabletek Wskazania

SOYFEM® jest wskazany do stosowania u kobiet w okresie przekwitania w celu łagodzenia występujących objawów, takich jak: uderzenia gorąca, nadmierna potliwość, zakłócenia snu, uczucie napięcia nerwowego i niepokoju.

Soyfem 100 mg 60 tabletek Dawkowanie

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza, lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty

Zalecana dawka to 1 – 2 tabletki dwa razy na dobę, rano i wieczorem.

Lek przyjmuje się doustnie, najlepiej w trakcie posiłku, popijając tabletkę płynem. Linia podziału na tabletce tylko ułatwia rozkruszenie w celu ułatwienia połknięcia

Soyfem 100 mg 60 tabletek Przeciwwskazania

  • Nadwrażliwość na soję, olej sojowy, orzeszki ziemne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
  • Ciąża i karmienie piersią.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

SOYFEM® jest wskazany do stosowania u kobiet w okresie przekwitania w celu łagodzenia występujących objawów, takich jak: uderzenia gorąca, nadmierna potliwość, zakłócenia snu, uczucie napięcia nerwowego i niepokoju.

Aleksandra
Zawsze ufałam bardziej lekom niż suplementom diety, dlatego też wybrałam preparat soyfem. Lek ten pomógł mi w okresie przekwitania złagodzić objawy tj. uderzenie gorąca, nadmierna potliwość czy problemy ze snem. Soyfem testowany jet codziennie przez wiele kobiet, stąd preparat ten ma same pozytywne opinie w internecie! W aptece można również kupić soyfem forte. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.