SOLGAR BCAA Plus Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach 50 kapsułek

Producent Solgar
Pojemność 50szt.
Postać Kapsułki
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Opis produktu

Produkt BCAA  (Branched chain amino acid – aminokwasy o rozgałęzionych łań­cuchach) Plus Anibokwasy to produkt zawierający leucynę, izoleucynę i walinę.  SZYBSZE ODZYSKIWANIE SIŁ PO WYSIŁKU

Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach mogą być wykorzystywa­ne jako alternatywne źródło energii w przypadku wyczerpania glikogenu w mięśniach. Suplementacja produktu może przyczynić się do ogra­niczenia utraty tych aminokwasów z mięśni.

Produkt wspomaga ochronę układu nerwowo- mięśniowego. Według przeprowadzonych badań aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach mogą być pomocne w zaburzeniach nerwowo-mięśniowych (np. stwardnienie zani­kowe boczne (ALS)) poprzez zwiększenie siły mięśni i spowolnienie utra­ty funkcji ruchowej. 

Chroni wątrobę przed uszkodzeniami (np. obser­wowanym w marskości wątroby) przez poprawę syntezy białek w tkankach wątroby.

Skład

1 (jedna) kapsułka zawiera: L-Leucyna 270 mg ; L-Izoleucyna 180 mg ; L-Walina 150 mg ; Witamina B6 10 mg (chlorowodorek pirydoksyny)

Naturalne substancje pomocnicze: otoczka kapsułki (hydroksypropylometylo celuloza),  substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancje przeciwzbrylające: roślinny stearynian magnezu, roślinny kwas stearynowy. 

Dawkowanie

1 do 2 kapsułek dziennie.

Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Dodatkowe

Produkt nie zawiera cukru, soli, soi, skrobi, kukurydzy, drożdży, pszenicy, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwują­cych, zapachowych lub barwiących. Odpowiedni dla wegetarian.

Opinie o SOLGAR BCAA Plus Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach 50 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.