zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Alvogen
Adres


Pojemność 24szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

25 mg, tabletki powlekane (Sildenafilum). Każda tabletka zawiera cytrynian sildenafilu będący odpowiednikiem 25 mg sildenafilu.

Wskazania

Produkt leczniczy Silcontrol jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktu Silcontrol niezbędna jest stymulacja seksualna.

Działanie

SILCONTROL to lek zawierający substancję czynną sildenafil, która skutecznie wspiera sprawność seksualną. Działanie SILCONTROL jest możliwe jedynie przy uprzednim pobudzeniu seksualnym.

  • Poprawa możliwości seksualnych
  • Działanie nawet po 12 minutach
  • Efekt utrzymuje się do 5 godzin
Dawkowanie

Zalecaną dawką jest 25 mg syldenafilu przyjmowane w zależności od potrzeb około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Lekarz może zalecić przyjmowanie dawki 50 mg lub 100 mg. Nie zaleca się stosowania produktu leczniczego częściej niż raz na dobę. Podanie doustne.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Równoczesne stosowanie z lekami uwalniającymi tlenek azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci. Jednoczesne stosowanie leków pobudzających cyklazę guanylową, takich jak riocyguat. Stosowanie u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. pacjenci z ciężkimi schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca). Stosowanie u pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic, przedniej, niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego. Stosowanie u pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, hipotonią (ciśnienie krwi < 90/50 mmHg), po niedawno przebytym udarze lub zawale serca, oraz ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak retinitis pigmentosa.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Produkt leczniczy Silcontrol jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktu Silcontrol niezbędna jest stymulacja seksualna.

Działanie

SILCONTROL to lek zawierający substancję czynną sildenafil, która skutecznie wspiera sprawność seksualną. Działanie SILCONTROL jest możliwe jedynie przy uprzednim pobudzeniu seksualnym.Poprawa możliwości seksualnychDziałanie nawet po 12 minutachEfekt utrzymuje się do 5 godzin

Justyna
tabletki na potencję silcontrol poleciła mi znajoma farmaceutka. silcontrol ma za zadanie utrzymać potencję u faceta. jak na razie jeszcze nie przetestowane przez nas więc bez opinii. w tabletkach silcontrol ulotka dość dobrze opisuje prawidłowe dawkowanie by nie przesadzić z ilością tabletek.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.