Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres


Pojemność 10szt.
Postać Pieluchomajtki
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Seni Super Trio oddychające pieluchomajtki rozmiar L 10 sztuk Opis

Super Seni Trio, klasyczne oddychające pieluchomajtki, to dobre i sprawdzone zabezpieczenie przeznaczone zarówno dla osób aktywnych, jak i dla tych o ograniczonej mobilności.

Seni Super Trio oddychające pieluchomajtki rozmiar L 10 sztuk Wskazania

Super Seni Trio mogą być stosowane zarówno przy nietrzymaniu moczu, jak i przy inkontynencji kałowej. Na wyrobach znajduje się podwójny indykator wilgotności, który stanowi precyzyjną informację o stopniu napełnienia pieluchy i konieczności jej zmiany.

Seni Super Trio oddychające pieluchomajtki rozmiar L 10 sztuk Działanie

Pieluchomajtki Super Seni Trio przeznaczone są dla osób z ciężkim oraz bardzo ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Super Seni Trio zapewniają:
- idealne dopasowanie do ciała oraz zwiększone poczucie suchości (elastyczny ściągacz taliowy z przodu i z tyłu wyrobu oraz dwie pary elastycznych przylepcorzepów)
- szybką i dokładną dystrybucję wilgoci wewnątrz wkładu chłonnego
- redukcję nieprzyjemnego zapachu
- ochronę przed wyciekami
- swobodne oddychanie skóry
- minimalizację ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych
- możliwość wielokrotnego zamykania i otwierania pieluchy.

Seni Super Trio oddychające pieluchomajtki rozmiar L 10 sztuk Dawkowanie

Zakładanie produktu na stojąco:

Zakładanie produktu na leżąco:

Seni Super Trio oddychające pieluchomajtki rozmiar L 10 sztuk Dodatkowe

Rozmiar: Large 100 - 150cm

Kategoria

Art higieniczne

Postać

Stosowanie

Super Seni Trio mogą być stosowane zarówno przy nietrzymaniu moczu, jak i przy inkontynencji kałowej. Na wyrobach znajduje się podwójny indykator wilgotności, który stanowi precyzyjną informację o stopniu napełnienia pieluchy i konieczności jej zmiany.

Działanie

Pieluchomajtki Super Seni Trio przeznaczone są dla osób z ciężkim oraz bardzo ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Super Seni Trio zapewniają:- idealne dopasowanie do ciała oraz zwiększone poczucie suchości (elastyczny ściągacz taliowy z przodu i z tyłu wyrobu oraz dwie pary elastycznych przylepcorzepów)- szybką i dokładną dystrybucję wilgoci wewnątrz wkładu chłonnego- redukcję nieprzyjemnego zapachu- ochronę przed wyciekami- swobodne oddychanie skóry- minimalizację ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych- możliwość wielokrotnego zamykania i otwierania pieluchy.

Rejestracja

wyrób medyczny inny

Marcin
Super seni trio kupiłem da mojego dziadka, który od kilku miesięcy nie wstaje z łóżka. Te pieluchomajtki spełniają swoje zadanie w 100% - sa naprawdę super chłonne, idealnie dopasowują się do ciała i pozwalają skórze oddychać. Poza tym pieluchomajtki super seni trio mają rzepy, które można wielokrotnie przyczepić bez utraty ich funkcji. Super seni trio są dość drogie (cena za opakowanie to ok. 25zl), ale one sprawiają, że mój dziadek czuję się komfortowo dlatego będę zamawiał je nadal w aptece internetowej!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.