Logo strony
Caudalie Vinoperfect serum rozjaśniające przebarwienia, 30 ml
Caudalie Vinoperfect serum rozjaśniające przebarwienia, 30 ml

198,90 zł

Caudalie Vinoperfect serum rozjaśniające przebarwienia, 30 ml

Caudalie Vinoperfect serum rozjaśniające przebarwienia, 30 ml

Sprawdź warianty

30 ml
198,90 zł6,63 zł / 1 ml
50 ml
266,40 zł5,33 zł / 1 ml

198,90 zł

6,63 zł za 1 ml

Sprawdź warianty

30 ml
198,90 zł6,63 zł / 1 ml
50 ml
266,40 zł5,33 zł / 1 ml
  •  
  • Metody płatności

Zobacz również

Informacje o produkcie

Składniki/Ingredients

Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Glycerin, Cococaprylate/Caprate, Squalane, Palmitoyl Grapevine Shoot Extract, Polyglyceryl-3 Distearate, Bisabolol, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Microcrystalline Cellulose, Polyacrylate Crosspolymer-6, Potassium Sorbate, Glyceryl Stearate Citrate, Citric Acid, Sodium Phytate, Sodium Hydroxide, Parfum (Fragrance).

Przeznaczenie produktu Caudalie Vinoperfect Serum Rozjaśniające Przebarwienia

Do do pielęgnacji rodzaju skóry, w tym cery z przebarwieniami. 

Stosowanie produktu Caudalie Vinoperfect Serum Rozjaśniające Przebarwienia

Kosmetyk nakładać na skórę twarzy, szyi i dekoltu, następnie nałożyć kolejne etapy codziennej pielęgnacji. Stosować codziennie rano i wieczorem.

Informacje o bezpieczeństwie

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Producent: CAUDALIE , place de Narvik 6, 75-008 Paryż

Atrybuty produktu

Marka:

Dla kogo:

  • dla kobiet
  • dla dorosłych

Wiek:

  • 18+

Rejestracja:

  • Kosmetyk

Postać:

  • serum

Kluczowy składnik:

Problem:

  • Przebarwienia

Właściwości/Działanie:

  • rozświetlające
  • rozjaśniające
  • redukujące przebarwienia

Typ skóry:

  • wszystkie typy skóry
  • z przebarwieniami
  • wrażliwa

Chętnie kupowane