Logo strony
Tena Lady Pants Plus Creme damskie majtki chłonne rozmiar M 9 sztuk
Tena Lady Pants Plus Creme damskie majtki chłonne rozmiar M 9 sztuk

28,96 zł

Tena Lady Pants Plus Creme damskie majtki chłonne rozmiar M 9 sztuk

Tena Lady Pants Plus Creme damskie majtki chłonne rozmiar M 9 sztuk

Sprawdź warianty

9 szt.
28,96 zł3,22 zł / 1 szt.
30 szt.
85,28 zł2,84 zł / 1 szt.

28,96 zł

3,22 zł za 1 szt.

Sprawdź warianty

9 szt.
28,96 zł3,22 zł / 1 szt.
30 szt.
85,28 zł2,84 zł / 1 szt.
  •  
  • Metody płatności

Zobacz również

Informacje o produkcie

Opis Tena Lady Pants Plus Creme damskie majtki chłonne rozmiar M

Majtki chłonne TENA Lady Pants Plus Creme OTC Edition, rozmiar M – wyrób medyczny jednorazowego użytku, przeznaczony dla kobiet zmagających się ze średnim i natężonym stopniem nietrzymania moczu. 

Sposób użycia wyrobu medycznego

Zakładać i zdejmować tak jak zwykłą bieliznę. Zużyty produkt należy wyrzucić do kosza na śmieci.

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera: 9 chłonnych majtek w rozmiarze M (obwód w pasie: 75 – 105 cm).

Ostrzeżenia i środki ostrożności

To jest wyrób medyczny. Należy go stosować zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.

Producent: Essity Poland Sp. z.o.o. , ul. Puławska 435A, 02-801 Warszawa To jest wyrób medyczny. Używaj zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Produkty lecznicze, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego i wyroby medyczne wydane z apteki nie podlegają zwrotowi. Nie dotyczy to produktu zwracanego z powodu wady jakościowej, niewłaściwego ich wydania lub sfałszowania.

Atrybuty produktu

Marka:

Dla kogo:

  • dla kobiet

Rejestracja:

  • Wyrób medyczny

Postać:

  • majtki

Problem:

  • Nietrzymanie moczu i kału

Właściwości/Działanie:

  • chłonne i izolujące wilgoć

Chętnie kupowane