Logo strony
Tena Lady Pants Plus Noir damskie majtki chłonne rozmiar M 9 sztuk
Tena Lady Pants Plus Noir damskie majtki chłonne rozmiar M 9 sztuk

27,87 zł

Tena Lady Pants Plus Noir damskie majtki chłonne rozmiar M 9 sztuk

Tena Lady Pants Plus Noir damskie majtki chłonne rozmiar M 9 sztuk

Sprawdź warianty

9 szt.
27,87 zł3,10 zł / 1 szt.
30 szt.
69,84 zł2,33 zł / 1 szt.

27,87 zł

3,10 zł za 1 szt.

Sprawdź warianty

9 szt.
27,87 zł3,10 zł / 1 szt.
30 szt.
69,84 zł2,33 zł / 1 szt.
  •  
  • Metody płatności

Zobacz również

Informacje o produkcie

Opis Tena Lady Pants Noir Plus Bielizna chłonna dla kobiet, kolor czarny M

TENA Lady Pants Noir M to  wyrób medyczny w postaci bielizny chłonnej z wysokim stanem, zaprojektowanej specjalnie dla kobiet. Zalecana jest do codziennego stosowania w przypadku średniego i ciężkiego nietrzymania moczu – posiada poziom chłonności 5,5/8.  

Przeznaczenie produktu Tena Lady Pants Noir Plus Bielizna chłonna dla kobiet, kolor czarny M

 Bielizna chłonna zalecana jest do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 5,5/8). TENA Lady Pants Noir M przeznaczone są dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, o rozmiarze 75-105 cm w pasie.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Stosować jak normalną bieliznę. Wyrzucać do kosza.

Zawartość opakowania

9 sztuk

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Produkt jednorazowego użytku.

Producent: Essity Poland Sp. z.o.o. , ul. Puławska 435A, 02-801 Warszawa To jest wyrób medyczny. Używaj zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Produkty lecznicze, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego i wyroby medyczne wydane z apteki nie podlegają zwrotowi. Nie dotyczy to produktu zwracanego z powodu wady jakościowej, niewłaściwego ich wydania lub sfałszowania.

Atrybuty produktu

Marka:

Dla kogo:

  • dla kobiet

Rejestracja:

  • Wyrób medyczny

Postać:

  • majtki

Problem:

  • Nietrzymanie moczu i kału

Właściwości/Działanie:

  • zabezpieczające
  • ochronne
  • chłonne i izolujące wilgoć
  • barierowe
  • antybakteryjne

Chętnie kupowane