Logo strony
Gardipect Porost Islandzki o smaku czarnej porzeczki, 60 pastylek
Gardipect Porost Islandzki o smaku czarnej porzeczki, 60 pastylek

16,68 zł

Gardipect Porost Islandzki o smaku czarnej porzeczki, 60 pastylek

Gardipect Porost Islandzki o smaku czarnej porzeczki, 60 pastylek

Sprawdź warianty

24 szt.
10,28 zł0,43 zł / 1 szt.
60 szt.
16,68 zł0,28 zł / 1 szt.

16,68 zł

0,28 zł za 1 szt.

Sprawdź warianty

24 szt.
10,28 zł0,43 zł / 1 szt.
60 szt.
16,68 zł0,28 zł / 1 szt.
  •  
  • Metody płatności

Zobacz również

Informacje o produkcie

Składniki Gardipect Porost Islandzki o smaku czarnej porzeczki

1 pastylka zawiera: Ekstrakt z porostu islandzkiego 25 mg Ekstrakt z kwiatów dziewanny drobnokwiatowej 6,7 mg Ekstrakt pelargonii afrykańskiej 6,7 mgW tym taniny 0,34 mg Witamina C 16 mg (20% RWS*) *RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli i dzieci powyżej 4 roku życia: 6 pastylek dziennie w zależności od zapotrzebowania. Pastylki należy ssać powoli aż do ich całkowitego rozpuszczenia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik suplementu.

Producent: FORTIS PHARMACEUTICALS Sp. z o.o. , ul. Adama Mickiewicza 29, 40-085 Katowice

Atrybuty produktu

Dla kogo:

  • dla mężczyzn
  • dla kobiet

Wiek:

  • 4+

Rejestracja:

  • Suplement diety

Postać:

  • pastylki

Smak:

  • czarnej porzeczki

Właściwości/Działanie:

  • wspomagające

Chętnie kupowane