Logo strony
Doctor Life Laktoferyna bLF 200 mg 60 kapsułek
Doctor Life Laktoferyna bLF 200 mg 60 kapsułek

87,38 zł

Doctor Life Laktoferyna bLF 200 mg 60 kapsułek

Doctor Life Laktoferyna bLF 200 mg 60 kapsułek

Sprawdź warianty

30 szt.
38,29 zł1,28 zł / 1 szt.
60 szt.
87,38 zł1,46 zł / 1 szt.

87,38 zł

1,46 zł za 1 szt.

Sprawdź warianty

30 szt.
38,29 zł1,28 zł / 1 szt.
60 szt.
87,38 zł1,46 zł / 1 szt.
  •  
  • Metody płatności

Zobacz również

Informacje o produkcie

Składniki Doctor Life Laktoferyna bLF

Laktoferyna (z serwatki z mleka); otoczka kapsułki: żelatyna

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli - 1 kapsułka do 2 kapsułek dziennie z posiłkiem. Niemowlęta i dzieci powyżej 1 roku życia: Zawartość 1 kapsułki wysypać i rozpuścić w letniej wodzie, mleku, jogurcie lub innym płynie i dobrze wymieszać. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Nie wsypywać zawartości do gorącego płynu. Zawartość kapsułki można także wsypać bezpośrednio do ust.

Masa netto

18 g

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej
  • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci

Producent: DOCTOR LIFE Sp. z o.o. , Kłonna 124, 26-425 Odrzywół

Atrybuty produktu

Dla kogo:

  • dla mężczyzn
  • dla dzieci
  • dla kobiet

Wiek:

  • 12 m+

Rejestracja:

  • Suplement diety

Postać:

  • kapsułki

Kluczowy składnik:

Właściwości/Działanie:

  • wspomagające

Chętnie kupowane