Filtry
Producenci, grupy i marki
Unilever Polska

Znaleziono produktów: 0

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Unilever Polska

(0)

-

Znalezione obrazy dla zapytania unilever

Unilever jest jednym ze światowych liderów w branży towarów konsumpcyjnych. Produkuje i sprzedaje około 400 marek w ponad 190 krajach.

Popularyzacja zrównoważonego stylu życia

Każdego dnia 2,5 miliarda osób korzysta z naszych produktów, by dobrze wyglądać, dobrze się czuć i cieszyć się pełnią życia. To w przybliżeniu jedna trzecia światowej populacji. Nasi klienci nie tylko wybierają produkty ogólnoświatowych marek, w tym Lipton, Knorr, Dove czy Hellmann’s, ale też sięgają po kultowe marki lokalne, jak Bango w Indonezji i Suave w Stanach Zjednoczonych. Faktem jest, że trzynaście spośród 50 wiodących światowych marek należy do Unilever.

Zasięg geograficzny naszej działalności zapewnia nam ogromne możliwości w skali globalnej, w tym wyjątkową pozycję na rynkach wschodzących, które generują 58% naszych obrotów.

Prowadzona przez nas działalność biznesowa obejmuje kompleksowy, globalny łańcuch wartości. Współpracujemy z tysiącami dostawców i wydajemy około 34 miliardów USD na towary i usługi, w tym około 13 miliardów USD na składniki i surowce, z których w ponad 300 fabrykach zlokalizowanych w 69 krajach powstają nasze produkty. Są one następnie rozprowadzane do 25 milionów sprzedawców detalicznych, od supermarketów po małe sklepiki, a także za pośrednictwem innych szybko rozwijających się kanałów, takich jak sprzedaż internetowa i bezpośrednia. Jesteśmy też drugim co do wielkości reklamodawcą na świecie, biorąc pod uwagę wydatki na kampanie reklamowe.

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem