Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Stanmark

Znalezione obrazy dla zapytania STANMARK logo

Wkładki przeciwhałasowe do wielokrotnego użycia STOPPER są przeznaczone do ochrony narządu słuchu na stanowiskach pracy, na których występuje nadmierny hałas, oraz do użytku pozaprzemysłowego. Chroni przed uciążliwością hałasu ulicznego, biurowego, przed głośnymi sąsiadami, chrapaniem, głośną muzyką itp. Pamiętajmy, że o skuteczności tłumienia hałasu i wygodzie użytkowania decyduje poprawne - zgodne z instrukcją - założenie wkładki do ucha. Wkładki należy stosować przez cały czas przebywania w nadmiernym hałasie. Nawet chwilowe, bezpośrednie narażenie słuchu na hałas o poziomach przekraczających wartości dopuszczalne zniweczyć może cały efekt ochronny. Stosując dobór ochronników słuchu należy dążyć do tego, aby poziom dźwięku A pod ochronnikiem był w przedziale wartości 75 - 80 dB. Zbyt duże stłumienie dźwięku przez ochronnik powodować może poczucie izolacji od otoczenia.

W naszej ofercie polecamy również aparaty APO i zestawy ZPO do płukania oka. Przydatne są w każdej sytuacji gdzie jest zagrożenie zaprószenia lub zachlapania oka (np. w kamieniołomach, kopalniach, na budowach itp.). Aparat APO jest również przydatny w warunkach domowych. Może służyć do przemywania oka np. wodnym roztworem rumianku lub innymi roztworami wodnymi leków ocznych.

17,49zł
1,33zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.