Salus International — kompleksowa obsługa farmaceutyczna

Ponad 30 lat doświadczenia we współpracy ze szpitalami, aptekami i gabinetami stomatologicznymi — tym może się pochwalić hurtownia farmaceutyczna Salus International. W tym czasie uzyskała znaczącą pozycję na rynku i jest obecnie jedną z najprężniej działających i rozwijających się firm w swojej branży w Polsce. 

Przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi farmaceutyczne, a w trosce o dobro i zdrowie pacjentów zatrudnia doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę zarządzającą i pracowniczą. To nie wszystko, bo Salus International współpracuje również z producentami i innymi hurtowniami, oferując im korzystanie ze składu konsygnacyjnego o powierzchni 2 tys. m².


Salus International — doświadczenie poparte nagrodami i wyróżnieniami

Firma zaopatruje szpitale na terenie całej Polski, przedstawiając do wyboru pełną gamę produktów leczniczych. Umowy z poszczególnymi placówkami są zawierane głównie na podstawie Ustawy Prawo zamówień publicznych, choć Salus International realizuje również sprzedaż w trybie bezprzetargowym. 

Przedsiębiorstwo zaopatruje ponadto apteki, punkty apteczne i sklepy zielarskie z województwa: śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, łódzkiego i zachodniopomorskiego. Z kolei hurtowniom i producentom farmaceutycznym poza usługami logistycznymi oferuje też dystrybucję nowych produktów, wsparcie marketingowe oraz akcje i pakiety promocyjne.

Wieloletnie doświadczenie Salus International na rynku farmaceutycznym zaowocowało kilkudziesięcioma nagrodami i wyróżnieniami, w tym certyfikatem PN-EN ISO 9001:2015, potwierdzającym, że firma spełnia międzynarodowe normy w zakresie systemu zarządzania jakością.


Działalność społeczna Salus International

Realizując cele biznesowe, firma nie zapomina o działalności społecznej i bierze udział w promocji akcji prozdrowotnych, jak np. “Stop lekomanii”, i skierowanych do osób potrzebujących. Salus International wspomaga charytatywnie ponad 20 podmiotów, mianowicie: uczelnie wyższe, szkoły, szpitale, fundacje i stowarzyszenia. Od 2009 r. przedsiębiorstwo realizuje ponadto własny program edukacyjny “Przede wszystkim zdrowe zęby”, którego adresatami są zarówno dorośli, jak i mali pacjenci.

 


Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem