zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

NOW Foods

Znalezione obrazy dla zapytania NOW Foods logoWiele zmieniliśmy w NOW. Analizujaśc minione lata, możemy stwierdzić, że wciąż idziemy drogą wytyczoną 40 lat temu.

Uczestniczymy w opracowywaniu metod analitycznych dla branży. Choć pozornie nie ma to większego znaczenia, uważamy, że szereg metod pozostawia wiele do życzenia. Na przykład standardowa metoda USP przyjęta przez większość laboratoriów stosuje miareczkowanie bez rozróżniania utlenionej i pierwotnej formy witaminy C. Nasze badania różnych produktów dostępnych na rynku wykazują przynajmniej 10% zawartości utlenionej formy witaminy w większości produktów, a nawet więcej w przypadku kończącego się okresu przydatności.

Opracowaliśmy metodę chromatografii cieczowej, która pozwala na rozróżnienie obu form, a w razie potrzeby stosujemy zmiatacze w opakowaniach, aby zapobiegać utlenianiu. Ponieważ konsumenci kupują witaminę C jako przeciwutleniacz, utleniona forma na pewno im się nie przyda. Choć ludzkie ciało potrafi przetworzyć formę utlenioną na naturalną, dzieje się tak kosztem innych przeciwutleniaczy. Nasz pracownik Dr Joseph Zhou jest recenzentem Programu Badań Laboratoryjnych Amerykańskiej Organizacji Chemii Analitycznej (AOAC) i może zaproponować praktyczne informacje na temat nowych metod badania.

Posiadamy jedno z najlepszych laboratoriów mikrobiologicznych w branży i przedstawiamy branży rekomendacje na temat standardów. W razie wykrycia zanieczyszczeń w surowcach organicznych, odmawiamy ich przyjęcia lub zwracamy je producentowi.

Przodujemy w rozwiązywaniu nowych problemów technicznych. Na przykład uzyskaliśmy gwarancje od naszych dostawców, że nanotechnologia nie będzie wykorzystywana w dostarczanych nam surowcach. Obecnie trwa proces uzyskiwania gwarancji od dostawców, że nie stosują żadnych materiałów od zwierząt klonowanych. Możemy stwierdzić, czy dostarczane surowce poddano naświetlaniu, gdyż prowadzimy mikrobadania i odczyt zerowy potwierdza użycie naświetlania. Naświetlanie to proces obróbki powszechnie stosowany w przemyśle zielarskim, mający niekorzystyny wpływ na właściwości produktów. Odrzucamy wszystkie naświetlane surowce.

48,91zł
41,69zł
65,60zł
72,49zł
149,00zł
97,31zł
130,14zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.