Lansinoh - kosmetyki dla kobiety w ciąży

Znaleziono produktów: 26

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Lansinoh - kosmetyki dla kobiety w ciąży

(26)

-

Lansinoh, czyli coś specjalnego od matki dla innych mam

Lansinoh to firma ceniona ze względu na innowacyjny asortyment przeznaczony dla kobiet, które wkrótce zostaną lub są już matkami. Głównym celem przedsiębiorstwa powstałego w USA jest udzielanie wsparcia podczas ciąży, porodu, jak i karmienia. Produkty przygotowane z uwzględnieniem tych aspektów od kilku dekad cieszą się dużą popularnością.

Wszystko zaczęło się w 1978 roku, kiedy Resheda Hagen, w tamtym okresie młoda matka, zaczęła mieć problemy z karmieniem swojego pierwszego dziecka. Kłopotem stał się dla niej brak skutecznych preparatów pozwalających jej na złagodzenie bólu i podrażnień piersi. Zaskakującym rozwiązaniem okazała się lanolina, co doprowadziło do powstania firmy oraz produktów tak uwielbianych przez miliony mam na całym świecie. Wieloletnia działalności Lansinoh przyczyniła się też do rozwoju firmy i opracowania nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu obecnie w katalogu znajduje się niezbędny asortyment zarówno dla mam, jak i dla dzieci.


Lansinoh – akcesoria do karmienia dla matek i niemowląt oraz wiele innych produktów

Firma nie ogranicza się jedynie do propozycji dla mam związanych z karmieniem piersią. Lata zdobywanej wiedzy i doświadczenia przyniosły efekty w postaci m.in.:

  • laktatorów,
  • wkładek laktacyjnych,
  • biustonoszy do odciągania pokarmu,
  • korektorów brodawek piersi,
  • smoczków i poduszek do karmienia,
  • balsamów, płynów i szamponów dla dzieci,
  • chusteczek nawilżanych z lanoliną.

Jest to tylko część bogatego katalogu Lansinoh. Przedsiębiorstwo może poszczycić się również tym, że oferowane produkty są doskonałą alternatywą dla typowych kosmetycznych wyrobów.


Lansinoh – co wyróżnia tę firmę?

Jednym z największych dokonań jest otrzymana wyłączność na produkcję lanoliny w najczystszej postaci. Opatentowana została także metoda usuwania z niej wszelkich uważanych za szkodliwe nieczystości. Należy wymienić chociażby pozbycie się związków alergennych i pestycydów. Przekłada się to na wysoką jakość asortymentu i przede wszystkim na zapewnienie wygody i bezpieczeństwa podczas karmienia mamom i niemowlętom. Wszystkie te ważne czynniki sprawiają, że Lansinoh to marka, której ufa wiele matek na całym świecie.


Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem