Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 49.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Keloo

Keloo to prestiżowa marka z segmentu premium. Naszą dewizą jest troska o dobre samopoczucie oraz zdrowie naszych Klientów. Swoją misję  realizujemy pozostając blisko konsumentów, oferując im wyjątkowe i innowacyjne produkty, będące owocem pracy wielu zaangażowanych osób. Keloo to suplementy diety i kosmetyki pielęgnacyjne, które łączą sprawdzone naukowo, naturalne składniki oraz nowoczesne technologie.

Keloo jest wiodącą marką firmy Promediq’a, obejmującą pełen wachlarz najwyższej jakości suplementów diety oraz  produktów do pielęgnacji skóry z powodzeniem funkcjonujących na rynku od wielu lat. Od początku Keloo kreuje produkty wyjątkowe. Połączenie zaawansowanej technologii ze starannie wyselekcjonowanymi składnikami pozwoliło na stworzenie wyrobów doskonałych.  Pragniemy nie tylko tworzyć produkty, chcemy informować jak w sposób inteligentny, łatwy i przyjemny dbać o siebie, spędzać czas w zgodzie z naturą ze sobą i dla siebie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.