zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

KEJ Spółka Cywilna

Kej

Nasza firma prowadzi swoją działalność już od września 2001 roku- początkowo jako spółka cywilna, obecnie jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zajmujemy się produkcją wyrobów medycznych z tworzyw sztucznych i gumy oraz konfekcjonowaniem kosmetyków (olejów roślinnych, olejków eterycznych i hydrolatów) wykorzystywanych w pielęgnacji ciała i włosów oraz aromaterapii. Wyroby tworzywowe produkowane są zarówno w metodzie rotacyjnej (tak zwane odlewanie odśrodkowe), jak i za pomocą wtrysku. Produkty gumowe wykonujemy na prasach.

Nasze wyroby znajdują odbiorców na terenie całego kraju i poza jego granicami. W okresie dotychczasowej działalności firmy zdobyliśmy uznanie i ważne miejsce na polskim rynku wyrobów medycznych i kosmetyków naturalnych.

Naszą dewizą jest „wysoka jakość oferowanych wyrobów i atrakcyjna cena”, dlatego w trosce o naszych klientów, oferujemy wyroby najwyższej jakości, estetyczne, zdrowe i w przyjaznej cenie.

SORTUJ
CENA
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.