Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Herbapol Kraków

Znalezione obrazy dla zapytania herbapol kraków

Herbapol w Krakowie od ponad 60 lat wykorzystuje dobrodziejstwo natury tworząc różne produkty na bazie ziół , a mając na uwadze nowocześnie pojmowane ziołolecznictwo racjonalnie wykorzystuje właściwości roślin leczniczych. 

W chwili obecnej krakowski Herbapol produkuje ponad 400 preparatów ziołowych w Zakładach Produkcyjnych zlokalizowanych w Bochni , Wadowicach i Krakowie. Posiadamy również własną Hurtownię Farmaceutyczną oraz sklepy firmowe. Odbiorcami naszych produktów są klienci z całego kraju jak i z zagranicy. Firma współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami, którzy posiadają wymagane certyfikaty jakości. Produkcja jest zgodna z normami ISO oraz wymaganiami Dobrej Praktyki Wytwarzania.  Dynamiczny rozwój i doskonalenie przez ponad 60 lat swojej działalności zapewniają Herbapolowi Kraków SA pozycję lidera na rynku branży zielarskiej, a uznanie dla firmy potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia.

8,07zł
13,28zł
10,42zł
20,42zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.