Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Curaden Polska

Znalezione obrazy dla zapytania curadenSzwajcarski producent marki CURAPROX - profesjonalna higiena jamy ustnej. Wszystkie produkty CURAPROX zostały stworzone i opracowane w Szwajcarii. Pod marką CURAPROX i razem ze stomatologami, którzy uczą, przeprowadzają badania oraz instruują rozwijamy narzędzia, które służą tylko jednemu celowi: aby zachować zdrowe zęby przez całe życie.

Nasza współpraca ze szwajcarskimi dentystami, higienistkami stomatologicznymi oraz specjalistami uniwersyteckimi wytwarza bogactwo wiedzy na temat technik czyszczenia i pielęgnacji zębów - oraz o produktach, które łączą w sobie prawdziwe korzyści z prawdziwą przyjemnością: atraumatycznie, efektywnie i akceptowalnie.

Curaden International AG to szwajcarska firmą, z siedzibą w Kriens niedaleko Lucerny. Wszystkie produkty CURAPROX zostały stworzone i opracowane w Szwajcarii od 1972 r.

SORTUJ
CENA
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.