Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Colostrum Polska

Colostrum Polska sp. z o.o. to jedna z nielicznych firm na świecie, działająca w niszowym segmencie mleczarstwa i biotechnologii, specjalizując się w dziedzinie badań i rozwoju nad colostrum bovinum jako głównego składnika dla producentów suplementów diety dla ludzi, kosmetyków oraz pasz i lekarstw dla ludzi i zwierząt.


Colostrum Polska, to jeden z największych w Europie, podmiotów skupujących colostrum bovinum, w bardzo wysokim reżimie higieniczno-sanitarnym, tylko pierwszy pokarm, od ściśle selektywnego gatunku krów, odpowiednio karmionych, utrzymywanych zgodnie z europejskimi przepisami o dobrostanie zwierząt

Colostrum Polska, to najwyższe europejskie standardy higieny i bezpieczeństwa potwierdzone wdrożeniem systemu jakości HACCP oraz GHP, które zapewniają bezpieczeństwo żywności, opierając się przede wszystkim na zapobieganiu zagrożeniom oraz Dobrej Praktyce Higienicznej. Współpracujemy z najlepszymi polskimi uczelniami wyższymi oraz instytutami naukowo-badawczymi.

SORTUJ
CENA
38,92zł
38,90zł
128,99zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.