Bausch Health

Znaleziono produktów: 61

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Bausch Health

(61)

-

... 2
... 2

O marce Bausch Health

Opisywana firma jest częścią międzynarodowego koncernu farmaceutycznego słynnego na cały świat. Jest to jeden z największych koncernów farmaceutycznych w Polsce zatrudniający ponad 700 pracowników.

Działalność Bausch Health Poland polega na produkowaniu produktów ściśle farmaceutycznych, soczewek kontaktowych i płynach do ich pielęgnacji oraz tworzeniu wyspecjalizowanych soczewek okulistycznych. Mowa tu głównie o soczewkach wewnątrzgałkowych, systemach do ich implantacji, różnych akcesoriów chirurgicznych, a także innych akcesoriów związanych z chirurgią okulistyczną.


Bausch Health - codzienne usprawnienie życia

Filozofią koncernu farmaceutycznego jest stworzenie produktów usprawniających każdą dziedzinę życia. Aby osiągnąć ten cel, firma wykorzystuje jedynie składniki najwyższej jakości. Działa na szeroką skalę poprzez produkcję suplementów diety, leków wydawanych na receptę i wyrobów stosowanych w lecznictwie zamkniętym.

Tak zdywersyfikowany obszar działań umożliwia prowadzenie praktyk terapeutycznych na niemal wszelkich płaszczyznach związanych ze zdrowiem. Znaczną część portfolio firmy stanowią wyroby medyczne w postaci suplementów diety. Są one przystosowane dla kobiet w ciąży i i osób zmagających się z problemami różnego wieku. Firma wydaje także kolagen z witaminą C, który idealnie nadaje się dla osób uprawiających sport bądź też potrzebujących takiej suplementacji z innej przyczyny.

Każdy z produktów powstaje z zachowaniem najwyższych światowych standardów jakości. Firma Bausch Health posiada w Polsce kilka fabryk, które łącznie produkują w ciągu roku aż 60 milionów opakowań leków.


Bausch Health, czyli zdrowie dla każdego

Firma jest niesamowicie zaangażowana w poprawę zdrowia i życia pacjentów. Właśnie z tych powodów działa na tak wielu płaszczyznach terapeutycznych. Onkologia, neurologia, dermatologia, urologia albo okulistyka to tylko kilka dziedzin, w których produkowane są leki.

Suplementy diety są również niesamowicie zdywersyfikowane, tak aby mogły z nich korzystać osoby starsze, kobiety w ciąży, młodzi sportowcy albo dzieci. Każdy z produktów posiada odpowiednią dawkę substancji aktywnych, aby działał w sposób prawidłowy i przynosił korzyści zdrowotne.


Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem