Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Genexo
Adres


Pojemność 60 ml
Postać Płyn
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Piloxidil płyn 20mg/ml leczenie łysienia androgenowego u mężczyzn i kobiet 60 ml Opis

Piloxidil to lek w postaci płynu do stosowania miejscowego wyłącznie na skórę głowy. Głównym zadaniem substancji czynnej płynu Piloxidyl jest pobudzenie wzrostu włosów w łysieniu typu męskiego. Płyn skutecznie hamuje lub odwraca miniaturyzację mieszków włosowych, jednocześnie powodując namnażanie się mieszków w fazie wzrostu. 

Po zastosowaniu leku Piloxidyl zatrzymanie nadmiernego wypadania włosów widoczne jest po 8 tygodniach, natomiast pierwsze odrosty cienkich włosków pojawiają się po około 4-5 miesiącach stosowania.


Piloxidil płyn 20mg/ml leczenie łysienia androgenowego u mężczyzn i kobiet 60 ml Skład

Substancja czynna: minoksydyl w stężeniu 2%. Pozostałe składniki: etanol, glikol propylenowy , woda oczyszczona.

Piloxidil płyn 20mg/ml leczenie łysienia androgenowego u mężczyzn i kobiet 60 ml Wskazania

Płyn wskazany w leczeniu łysienia typu męskiego (alopecia androgenetica) u mężczyzn i kobiet w wieku od 18 do 65 lat.

Najbardziej skuteczny u ludzi młodszych we wczesnych fazach procesu łysienia. Lepsze wyniki leczenia uzyskuje się w okolicy szczytu głowy niż w części czołowo-skroniowej.

Zaprzestanie leczenia powoduje cofanie się efektu leczniczego w ciągu kilku miesięcy.

Piloxidil płyn 20mg/ml leczenie łysienia androgenowego u mężczyzn i kobiet 60 ml Działanie

Preparat PILOXIDIL zawiera biologicznie czynny związek chemiczny, minoksydyl, działający stymulująco na mieszki włosowe (m.in. odwraca proces ich miniaturyzacji w łysieniu typu męskiego). 

Piloxidil płyn 20mg/ml leczenie łysienia androgenowego u mężczyzn i kobiet 60 ml Dawkowanie

Za pomocą pompki nanieść kroplami 1 ml płynu (1 ml uzyskuje się po pięciokrotnym naciśnięciu przycisku pompki), na suchą skórę głowy 2 razy na dobę, mniej więcej co 12 godzin, w miejscach wypadania włosów i lekko rozcierać opuszkami palców. Nie należy miejsc tych trzeć ani suszyć.

Należy dokładnie umyć ręce po zastosowaniu leku.

Nie należy stosować więcej niż 2 ml leku na dobę

Piloxidil płyn 20mg/ml leczenie łysienia androgenowego u mężczyzn i kobiet 60 ml Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią; w chorobach skóry głowy, np. w nasilonych zmianach w łojotokowym zapaleniu skóry, w łuszczycy; w zakażeniach owłosionej skóry głowy, na skórę z objawami przerwania ciągłości naskórka; u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym (leczonym i nieleczonym); na poparzoną słońcem skórę głowy; na świeżo ogoloną skórę głowy; pod opatrunkiem okluzyjnym; w razie stosowania miejscowo na owłosioną skórę głowy innych leków

Piloxidil płyn 20mg/ml leczenie łysienia androgenowego u mężczyzn i kobiet 60 ml Dodatkowe

Płyn stosowany miejscowo; do krwi przenika w minimalnej ilości. 

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

Płyn wskazany w leczeniu łysienia typu męskiego (alopecia androgenetica) u mężczyzn i kobiet w wieku od 18 do 65 lat.Najbardziej skuteczny u ludzi młodszych we wczesnych fazach procesu łysienia. Lepsze wyniki leczenia uzyskuje się w okolicy szczytu głowy niż w części czołowo-skroniowej.Zaprzestanie leczenia powoduje cofanie się efektu leczniczego w ciągu kilku miesięcy.

Działanie

Preparat PILOXIDIL zawiera biologicznie czynny związek chemiczny, minoksydyl, działający stymulująco na mieszki włosowe (m.in. odwraca proces ich miniaturyzacji w łysieniu typu męskiego). 

Kluczowy składnik

minoksydyl

Rejestracja

lek

Sposób aplikacji

na skórę

Klaudia
Płyn piloxidil kupiłam dla mojego męża, któremu bardzo wypadały włosy. Stosował dotąd wiele szamponów, odżywek, łykał tabletki ale to wszystko na nic. Dopiero piloxidil mu pomógł. Już po miesiącu widać, że włosy mojego męża są wzmocnione, przestały wypadać, a nawet odrastają nowe! Naprawdę warto wypróbować piloxidil (jego cena to ok. 28zl) a efekt gwarantowany!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.