product-image
Paracetamol zawiesina smak truskawkowy 150 g Hasco
15.50 zł
Paracetamol zawiesina smak truskawkowy 150 g Hasco

Paracetamol zawiesina smak truskawkowy 150 g Hasco

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Hasco
ul. Żmigrodzka 242e 51-131 Wrocław
Pojemność
150 g
Postać


Formy dostawy:

delivery img delivery img delivery img

Formy płatności:

payment img payment img payment img payment img payment img payment img

Dostępny

15.50 zł

Skład

Sirupus 120 mg/5 ml, Paracetamolum 1,94 g, Vehiculum ad 100,00 g

Dawkowanie

Doustnie. Niemowlęta powyżej 3 m.ż. i dzieci: jednorazowo 10-15 mg/kg m.c.; dawkę można powtórzyć po 4 h; maksymalnie do 4 dawek na dobę. U dzieci poniżej 2 r.ż. leczenie powinno być zlecone przez lekarza. Jeśli po 3 dniach leczenia utrzymuje się gorączka należy zasięgnąć porady lekarza.

Działanie

Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Stany gorączkowe. Bóle związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bóle głowy.

Wskazania

Polecana w stanach gorączkowych. Również w bólach związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bólach głowy.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu leczniczego, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, ciężka niewydolność nerek, choroba alkoholowa. Nie stosować u niemowląt poniżej 3 miesiąca życia.

Producent

Postać

Stosowanie

Polecana w stanach gorączkowych. Również w bólach związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bólach głowy.

Działanie

Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Stany gorączkowe. Bóle związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bóle głowy.

Kluczowy składnik

paracetamol

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Karolina
ocena ocena ocena ocena ocena
Paracetamol hasco podaję dzieciom od lat. Zaufany lek, który nigdy nas nie zawiódł. Smaczny, dzieci nie stawiają oporu przy podawaniu ;) działa na stany gorączkowe i bóle różnego pochodzenia. Pomocny w trakcie bolesnego ząbkowania. Dawkowanie zależy od wieku ale tu pomocna będzie ulotka Dla mniejszych dzieci dostępne są również paracetamol hasco czopki, które również polecam. Niska cena w porównaniu z konkurencją a działanie takie samo.

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych
Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.