zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 50szt
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Paracetamol Synoptis 500 mg 50 tabletek Skład

Substancją czynną leku jest paracetamol – 500 mg/tabletkę.

Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: sorbitol (170 mg), skrobia ziemniaczana, powidon, magnezu stearynian.

Paracetamol Synoptis 500 mg 50 tabletek Wskazania

  • Bóle różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe), stawowe, mięśniowe, miesiączkowe oraz występujące po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologicznych
  • Gorączka np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach

Paracetamol Synoptis 500 mg 50 tabletek Działanie

Przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Paracetamol Synoptis 500 mg 50 tabletek Dawkowanie

Zalecana dawka zależy od wieku oraz masy ciała pacjenta i dzieci w wieku 12 lat i powyżej.

Odstępy pomiędzy dawkami powinny wynosić 6 do 8 godzin. W razie konieczności odstępy mogą wynosić co najmniej 4 godziny. Nie nalezy przekraczać dawki 6 tabletek na dobę.

Paracetamol Synoptis 500 mg 50 tabletek Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ciężka niewydolność nerek lub wątroby. Choroba alkoholowa.

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

Bóle różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe), stawowe, mięśniowe, miesiączkowe oraz występujące po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologicznychGorączka np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach

Działanie

Przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.