product-image
Paracetamol czopki 125 mg 10 sztuk Hasco
4.89 zł
Paracetamol czopki 125 mg 10 sztuk Hasco

Paracetamol czopki 125 mg 10 sztuk Hasco

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Pojemność
10 szt.
Postać


Formy dostawy:

delivery img delivery img

Formy płatności:

payment img payment img payment img payment img payment img payment img

Dostępny

4.89 zł

Skład

1 czopek zawiera substancję czynną w dawce: Paracetamol - 125 mg
 

Działanie

Nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność nerek.

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Kategoria

Postać

Stosowanie

Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe

Działanie

Nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność nerek.

Kluczowy składnik

paracetamol

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Dorota
ocena ocena ocena ocena ocena
Czopki to dobra alternatywa dla malutkich dzieci. Ten lek działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, ale należy go podawać jedynie pod kontrolą pediatry. Bezpieczny produkt w bardzo dobrej cenie. Paracetamol czopki 125 mg 10 sztuk Hasco to dobry wybór.

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.