product-image
Paracetamol Accord, Paracetamolum 500mg, 100 tabletek
12.01 zł
product-logo

Paracetamol Accord, Paracetamolum 500mg, 100 tabletek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Accord Helthcare Ltd.
Taśmowa 7, 02-677 Warszawa
Pojemność
100szt.
Postać


Dostępny

12.01 zł

Skład

Tabletka zawiera 500 mg paracetamolu.

Wskazania

Stosowany w celu łagodzenia bólu i obniżania gorączki u dorosłych i młodzieży, ale nie jest odpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Działanie

Dorośli i młodzież powyżej 15 lat (> 55 kg masy ciała): 1 lub 2 tabletki (500-1000 mg paracetamolu), jeśli jest to konieczne, można powtarzać co 4 do 6 godzin, aż do 6 tabletek (3000 mg paracetamolu) w ciągu 24 godzin.

Dzieci w wieku od 6 do 9 lat (o masie ciała 22-30 kg): Połowa tabletki (250 mg paracetamolu), maksymalnie 4 do 6 razy w ciągu 24 godzin.
Tabletkę można podzielić na równe dawki.

Dzieci w wieku od 9 do 12 lat (o masie ciała 30-40 kg): Jedna tabletka (500 mg paracetamolu), maksymalnie 3 do 4 razy w ciągu 24 godzin.

Dzieci w wieku od 12 do 15 lat (o masie ciała 40-55 kg): Jedna tabletka (500 mg paracetamolu), maksymalnie 4-6 razy w ciągu 24 godzin.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Kategoria

Postać

Stosowanie

Stosowany w celu łagodzenia bólu i obniżania gorączki u dorosłych i młodzieży, ale nie jest odpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Działanie

Dorośli i młodzież powyżej 15 lat (> 55 kg masy ciała): 1 lub 2 tabletki (500-1000 mg paracetamolu), jeśli jest to konieczne, można powtarzać co 4 do 6 godzin, aż do 6 tabletek (3000 mg paracetamolu) w ciągu 24 godzin.Dzieci w wieku od 6 do 9 lat (o masie ciała 22-30 kg): Połowa tabletki (250 mg paracetamolu), maksymalnie 4 do 6 razy w ciągu 24 godzin.Tabletkę można podzielić na równe dawki.Dzieci w wieku od 9 do 12 lat (o masie ciała 30-40 kg): Jedna tabletka (500 mg paracetamolu), maksymalnie 3 do 4 razy w ciągu 24 godzin.Dzieci w wieku od 12 do 15 lat (o masie ciała 40-55 kg): Jedna tabletka (500 mg paracetamolu), maksymalnie 4-6 razy w ciągu 24 godzin.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Julka
ocena ocena ocena ocena ocena
Dość często boli mnie głowa dlatego też tabletki paracetamol accord zawsze mam w swojej torebce. Accord tabletki to moim zdaniem najlepsze preparat na wszelkie dolegliwości bólowe. Można je podawać juz dzieciom od 6 roku życia. Do zakupu paracetamol accord zachęcają przede wszystkim same pozytywne opinie w internecie, duże ekonomiczne opakowanie i niska cena. Polecam!

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych

Dlaczego my?

why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.