product-image
Panthenol SOS 10% spray 130 g
14.48 zł
Panthenol SOS 10% spray 130 g

Panthenol SOS 10% spray 130 g

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(2)


Producent
Sirowa Poland Sp. z o.o.

Poselska 11, 03-931 Warszawa

225185800

Pojemność
130g
Postać
Cena jedn.
100 g = 11.14 zł

Dostępny

14.48 zł

Wskazania

Pierwsza pomoc na podrażnienia skóry

Panthenol, inaczej D-panthenol, jest pochodną witaminy B5, która stymuluje naturalne procesy odbudowy naskórka i utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia skóry. Ponadto, panthenol znany jest ze swoich łagodzących właściwości, dzięki czemu przynosi ulgę zaczerwienionej i podrażnionej skórze.

Działanie

Alantoina także zmniejsza uczucie podrażnienia skóry oraz nawilża, zmiękcza i wygładza naskórek. Połączenie panthenolu oraz alantoiny zapewnia skuteczna pielęgnacje skóry po opalaniu. Formuła z wysoką zawartością panthenolu (10%) bardzo dobrze odżywia, nawilża oraz daje ukojenie podrażnionym powierzchniowym warstwom skóry. 

Produkt nie zawiera substancji zapachowych.

Przyspiesza regenerację

Koi i łagodzi

Kategoria

Postać

Stosowanie

Pierwsza pomoc na podrażnienia skóry Panthenol, inaczej D-panthenol, jest pochodną witaminy B5, która stymuluje naturalne procesy odbudowy naskórka i utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia skóry. Ponadto, panthenol znany jest ze swoich łagodzących właściwości, dzięki czemu przynosi ulgę zaczerwienionej i podrażnionej skórze.

Działanie

Alantoina także zmniejsza uczucie podrażnienia skóry oraz nawilża, zmiękcza i wygładza naskórek. Połączenie panthenolu oraz alantoiny zapewnia skuteczna pielęgnacje skóry po opalaniu. Formuła z wysoką zawartością panthenolu (10%) bardzo dobrze odżywia, nawilża oraz daje ukojenie podrażnionym powierzchniowym warstwom skóry.  Produkt nie zawiera substancji zapachowych. • Przyspiesza regenerację • Koi i łagodzi

Kluczowy składnik

pantenol
alantoina
aloes
kwas hialuronowy

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Julka
Panthenol sos szybko i skutecznie przynosi ulgę zaczerwienionej i podrażnionej skórze. Jest to mój niezbędnik na każde wakacje!Po oparzeniu słonecznym panthenol sos przede wszystkim regeneruje, koi i łagodzi skórę. Wybieram zawsze panthenol spray, ponieważ ta postać preparatu jest najwygodniejsza do użycia w przypadku dzieci. Polecam!

ocena ocena ocena ocena ocena
Ela
Ostatnio wystawiłam swoje blade nogi nad jeziorem, na początku myślałam, że w sumie nic mnie nie opaliło, ale wieczorem okazało się, że jestem rakiem :( Gdyby nie ten Panthenol, nie dałabym rady nawet się położyć. Ciekawa formuła sprayu. Pomaga go rozprowadzać.

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem