product-image
Olej z pestek dyni FIT tłoczony na zimno 40 kapsułek GAL
42.81 zł
Olej z pestek dyni FIT tłoczony na zimno 40 kapsułek GAL

Olej z pestek dyni FIT tłoczony na zimno 40 kapsułek GAL

Brak ocen

Producent
Gal

ul. Krótka 4, 61-012 Poznań

Pojemność
40 sztuk
Postać
Cena jedn.
100 sztuk = 107.03 zł

Dostępny

42.81 zł

Opis

Olej z pestek dyni stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety w wielonienasycone kwasy tłuszczowe oraz sterole roślinne. Pestki dyni wspierają prawidłowe funkcjonowanie prostaty i utrzymanie dobrej funkcji pęcherza moczowego u mężczyzn. Sterole roślinne pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, korzystne działanie występuje w przypadku spożywania co najmniej 0,8 g steroli roślinnych dziennie. Kwasy alfa-linolenowy (ALA) i linolowy (LA) pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 2 g ALA i 10 g LA dziennie.

Skład

Składniki kapsułki: zimnotłoczony olej z pestek dyni.

Składniki otoczki: żelatyna pochodzenia zwierzęcego, substancja wiążąca (glicerol). Otoczka kapsułki nie jest przeznaczona do spożycia.

Białko zawarte w produkcie pochodzi z naturalnych surowców zwierzęcych.

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie/1 osobę dorosłą. Po ukręceniu końcówki kapsułki wycisnąć zawarty  w kapsułce olej na pieczywo, do sałatek, surówek. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Dodatkowe

Przechowywać w temperaturze pokojowej do 25°C w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zmętnienie (pojawienie się osadu) w kapsułkach preparatu jest zjawiskiem naturalnym i nie stanowi wady produktu. Olej z pestek dyni powinien być stosowany wyłącznie na zimno – nie należy podgrzewać i smażyć na nim potraw, gdyż powoduje to utratę wartości odżywczych oleju. Pod wpływem wysokiej temperatury i dostępu tlenu dochodzi do utleniania się wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, w wyniku czego powstają związki szkodliwe dla zdrowia.

Kategoria

Producent

Postać

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem