product-image
Nutridrink Juice Style o smaku jabłkowym 4x 200 ml
38.73 zł

Niedostępny

Nutridrink Juice Style o smaku jabłkowym 4x 200 ml

Nutridrink Juice Style o smaku jabłkowym 4x 200 ml

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)

4x200ml 2x(4x200ml)
Producent
Nutricia Polska

ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa

Pojemność
4x 200 ml
Postać
Cena jedn.
100 x = 968.25 zł

Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego

Niedostępny

38.73 zł

Opis

Nutridrink Juice Style to wysokoenergetyczny, beztłuszczowy preparat odżywczy w postaci klarownego napoju owocowego, przeznaczony do picia. Zawiera niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach: białko, węglowodany, zbilansowany skład witaminowy oraz minerały z niską zawartością sodu i fosforanów. Jego zaletą jest to, że w małej objętości dostarcza dużo energii i niezbędne osobie chorej składniki odżywcze. Dzięki formie płynnej jest łatwy do podania. Może być wyłącznie uzupełnieniem standardowej diety, spożywanym między posiłkami.

Skład

Jedno opakowanie (200 ml) zawiera:8 g białka, 67 g węglowodanów, kompletny skład niezbędnych witamin, skład minerałów o obniżonej zawartości sodu i fosforanów, 

Nutridrink Juice Style nie zawiera: tłuszczu- może być stosowany przez osoby wymagające diety beztłuszczowej, błonnika, laktozy- może być stosowany przez osoby z nietolerancją laktozy, glutenu- może być stosowany przez osoby chore na celiakię
 
Wartość energetyczna jednego opakowania (200 ml) wynosi 300 kcal.

Wskazania

Nutridrink Juice Style przeznaczony jest dla osób które mają problemy ze spożywaniem normalnych posiłków i z dostarczeniem odpowiedniej ilości składników odżywczych i energii z pożywienia, szczególnie w okresie choroby i rekonwalescencji. Stosowany jest jako uzupełnienie diety pacjentów wymagających ograniczenia spożycia tłuszczy i wybranych składników mineralnych, w chorobach takich jak:

• Zapalenie i marskość wątroby

• Przewlekłe zapalenie trzustki

• Zespoły złego wchłaniania

Dawkowanie

Nutridrink Juice Style jest produktem gotowym do spożycia. Najlepiej podawać po schłodzeniu. Zaleca się pić powoli (1 opakowanie od 30 min. do 1 godz.) między posiłkami.Najczęściej zalecane stosowanie jako uzupełnienie tradycyjnych posiłków to 1 - 3 opakowania dziennie (300 - 900 kcal) przez 14 dni i więcej.Stosowanie należy skonsultować z lekarzem. 

Przeciwwskazania

Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. Stosować ostrożnie u dzieci w wieku 3 - 6 lat. Nie stosować w przypadku występowania alergii na białka mleka krowiego, galaktozemii i fruktozemii.

Kategoria

Postać

Stosowanie

Nutridrink Juice Style przeznaczony jest dla osób które mają problemy ze spożywaniem normalnych posiłków i z dostarczeniem odpowiedniej ilości składników odżywczych i energii z pożywienia, szczególnie w okresie choroby i rekonwalescencji. Stosowany jest jako uzupełnienie diety pacjentów wymagających ograniczenia spożycia tłuszczy i wybranych składników mineralnych, w chorobach takich jak: • Zapalenie i marskość wątroby • Przewlekłe zapalenie trzustki • Zespoły złego wchłaniania

Kluczowy składnik

mleko

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Ewelina
Nutridrink juice style kupuję dla Mojej Mamy, która od kilku lat jest osobą leżącą. Ze względu na to, że już od samego początku choroby Moja Mama nie chciała nic jeść, musiałam więc jej posiłki zastąpić czymś innym. Koleżanka z pracy poleciła mi abym w aptece kupiła nutridrink juice. Dzięki temu, że preparat ten występuje w różnych smakach, każdy znajdzie się coś dla siebie. Juice style nutridrink dostarcza mojej Mamie niezbędnych składników odżywczych, dzięki temu ma Ona energię i mimo choroby dość często się uśmiecha. Polecam!

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem