Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres


Pojemność 20 szt.
Postać Kapsułki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Neospasmina Extra 250 mg + 50 mg + 80 mg + 5 mg 20 kapsułek Wskazania

Extraspasmina to produkt stosowany tradycyjnie w łagodnych stanach napięcia nerwowego oraz jako środek wspomagający w okresowych trudnościach z zasypianiem.

Neospasmina Extra 250 mg + 50 mg + 80 mg + 5 mg 20 kapsułek Dawkowanie

Dorośli, 2 kapsułki 2-3 razy na dobę. Maksymalnie 6 kapsułek na dobę, W trudnościach z zasypianiem: 2 kapsułki na 30-60 min. przed snem.

Neospasmina Extra 250 mg + 50 mg + 80 mg + 5 mg 20 kapsułek Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki leku, Ciężka niewydolność nerek (klirens kreatyniny poniżej 30 ml/min.), Hipermegnezemia, Blok serca, Myasthenia gravis.

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

Extraspasmina to produkt stosowany tradycyjnie w łagodnych stanach napięcia nerwowego oraz jako środek wspomagający w okresowych trudnościach z zasypianiem.

Kluczowy składnik

melisa waleriana

Rejestracja

lek

Marcin
Czasami mam problemy z zasypianiem, wówczas wystarczy, że 30 minut przed snem wezmę 2 kapsułki extraspasmina i rano budzę się wyspany i wypoczęty. Co najważniejsze ekstra spasmina to naturalny ziołowy lek, który nie uzależnia. Można go zażywać również w łagodnych stanach napięcia nerwowego. Uwaga: lek extraspasmina należy zażywać tak jak zaleca ulotka czyli 2 kapsułki 2-3 razy na dobę (maksymalnie 6 kapsułek na dobę). Preparat sprawdza się w 100%.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.