Neo-Capsiderm maść 30g

cena
10,58 zł
Ilość:
Producent Herbapol Poznań
Pojemność 30g
Postać leku Maść
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

100 g maści zawiera: Nonivamidum - 0,05 g, Camphora - 5,3 g, Terebinthinae aetheroleum a Pino pinastro - 9,7 g, Eucalypti aetheroleum - 2,5 g.
 

Wskazania

Środek rozgrzewający w bólach mięśniowych (naciągnięcia, bolesne skurcze mięśni), pomocniczo w bólach przy stanach zapalnych stawów oraz 
w nerwobólach (zapalenie korzonków nerwowych, rwa kulszowa).
 

Dawkowanie

Niewielką ilość maści (ok. 0,5 - 1,0 cm) wcierać lekko w miejsca bolące od 1 do 2 razy dziennie, nie dłużej niż przez okres 2 dni. Przerwa przed ponownym stosowaniem na to samo miejsce musi wynosić przynajmniej 14 dni. Po naniesieniu maści starannie umyć ręce, nie dotykać oczu ani błon śluzowych. Zakaz stosowania u dzieci. Uwaga: przy dłuższym stosowaniu w tym samym miejscu może nastąpić uszkodzenie nerwów czuciowych. Przed zastosowaniem należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu, nie stosować leku po upływie terminu ważności.
 

Przeciwwskazania

Uszkodzona skóra, nadwrażliwość na noniwamid lub przetwory z pieprzowca lub na pozostałe składniki produktu. Nie należy stosować u dzieci

Opinie o Neo-Capsiderm maść 30g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Neo-Capsiderm maść 30g kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.