Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres


Pojemność 30g
Postać Maść
Dostępność

Spis treści:

Opis

NeoCapsiderm to maść o działaniu rozgrzewającym i energetyzującym, polecana szczególnie osobom starszym mającym problemy z układem mięśniowym i stawowym oraz aktywnym, uprawiającym sport i ciężko pracującym fizycznie. Zawarty w niej wyciąg z pieprzowca i kamfora działają rozgrzewająco, a obecne naturalne olejki eteryczne energetyzują i odprężają.

NeoCapsiderm maść 30 g Skład

Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Lanolin, Oleum Terebinthinae, Paraffin, Camphor, Oleum Eucalypti, Capsicum Frutescens Resin, Vanillyl Butyl Ether

NeoCapsiderm maść 30 g Wskazania

NeoCapsiderm to maść przeznaczona do rozgrzewających terapii manualnych, do masażu oraz do stosowania przed lub po wysiłku fizycznym w stanach przemęczenia mięśni.

NeoCapsiderm:

 • łagodzi dyskomfort towarzyszący bólowi mięśni, stawów i kręgosłupa
 • rozgrzewa i rozluźnia mięśnie, przygotowując je do wysiłku
 • pomaga likwidować zakwasy i eliminuje symptomy zmęczenia
 • daje uczucie przyjemnego odprężenia w trakcie masażu

NeoCapsiderm maść 30 g Działanie

NeoCapsiderm charakteryzuje się intensywnym, odświeżającym zapachem, utrzymującym się na skórze po aplikacji. Dzięki odpowiedniej konsystencji maść dobrze się rozprowadza i łatwo wmasowuje. Efekt aplikacji  jest trwały i nie ulega zmianie w trakcie stosowania. 

 • Badania skuteczności maści NeoCapsiderm prowadzone pod nadzorem lekarzy dermatologów potwierdziły: 
 • właściwości hipertermalne, dzięki którym maść szybko i skutecznie eliminuje symptomy zmęczenia oraz dyskomfort towarzyszący bólom mięśni, stawów i kręgosłupa 
 • wielokierunkowe działanie maści wynikające z zawartości naturalnych olejków eterycznych (Oleum Terebinthinae, Oleum Eucalypti) i substancji aktywnych pochodzenia roślinnego (Capsicum Frutescens Resin)
 • działanie rozluźniające na zmęczone, przepracowane mięśnie 
 • szybsze ustępowanie zakwasów 

100% badanych potwierdziło dobre i bardzo dobre działanie energetyzujące maści

100% badanych potwierdziło dobre i bardzo dobre działanie relaksująco-odprężające maści

87% badanych potwierdziło przyjemne odczucie rozgrzania

83% badanych potwierdziło łagodzenie stanów związanych z przemęczeniem  

73% badanych potwierdziło eliminację dyskomfortu towarzyszącemu bólowi mięśni

60% badanych potwierdziło eliminację dyskomfortu towarzyszącemu bólowi stawów

NeoCapsiderm maść 30 g Dawkowanie

Oczyszczoną powierzchnię skóry pokryć cienką warstwą NeoCapsidermu i delikatnie wmasować. Stosować kilka razy dziennie. Pojawienie się czerwonego zabarwienia jest objawem naturalnego wzrostu ukrwienia. Nie używać na otwarte rany i w miejscach przerwania ciągłości skóry.

NeoCapsiderm maść 30 g Przeciwwskazania

Pojawienie się czerwonego zabarwienia skóry jest objawem naturalnego wzrostu jej ukrwienia. Na początku terapii można odczuwać mrowienie, pieczenie. Nie zaleca się stosowania gorącej kąpieli przed lub po aplikacji.

 • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.
 • Chronić oczy przed kontaktem z maścią.
 • Nie stosować w przypadku przerwania ciągłości skóry. 
 • Nie stosować u kobiet w ciąży i dzieci poniżej 7 lat. 
 • Przechowywać w temperaturze pokojowej. 
 • Chronić przed dziećmi.

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

NeoCapsiderm to maść przeznaczona do rozgrzewających terapii manualnych, do masażu oraz do stosowania przed lub po wysiłku fizycznym w stanach przemęczenia mięśni.NeoCapsiderm:łagodzi dyskomfort towarzyszący bólowi mięśni, stawów i kręgosłuparozgrzewa i rozluźnia mięśnie, przygotowując je do wysiłkupomaga likwidować zakwasy i eliminuje symptomy zmęczeniadaje uczucie przyjemnego odprężenia w trakcie masażu

Działanie

NeoCapsiderm charakteryzuje się intensywnym, odświeżającym zapachem, utrzymującym się na skórze po aplikacji. Dzięki odpowiedniej konsystencji maść dobrze się rozprowadza i łatwo wmasowuje. Efekt aplikacji  jest trwały i nie ulega zmianie w trakcie stosowania. Badania skuteczności maści NeoCapsiderm prowadzone pod nadzorem lekarzy dermatologów potwierdziły: właściwości hipertermalne, dzięki którym maść szybko i skutecznie eliminuje symptomy zmęczenia oraz dyskomfort towarzyszący bólom mięśni, stawów i kręgosłupa wielokierunkowe działanie maści wynikające z zawartości naturalnych olejków eterycznych (Oleum Terebinthinae, Oleum Eucalypti) i substancji aktywnych pochodzenia roślinnego (Capsicum Frutescens Resin)działanie rozluźniające na zmęczone, przepracowane mięśnie szybsze ustępowanie zakwasów 100% badanych potwierdziło dobre i bardzo dobre działanie energetyzujące maści100% badanych potwierdziło dobre i bardzo dobre działanie relaksująco-odprężające maści87% badanych potwierdziło przyjemne odczucie rozgrzania83% badanych potwierdziło łagodzenie stanów związanych z przemęczeniem  73% badanych potwierdziło eliminację dyskomfortu towarzyszącemu bólowi mięśni60% badanych potwierdziło eliminację dyskomfortu towarzyszącemu bólowi stawów

Kluczowy składnik

kamfora olejek terpentynowy

Rejestracja

kosmetyk

Julka
neo capsiderm to maść, która polecana jest zarówno osobom starszym jak i osobom aktywnym, uprawiającym sport. Preparat ten szybko rozgrzewa, dzięki temu łagodzi ból stawów, mięśni. Neo capsiderm maść pomaga również likwidować zakwasy i daje uczucie przyjemnego odprężenia. Neo capsiderm masc kosztuje ok. 10zł, dlatego tym bardziej warto ją mieć w swojej domowej apteczce. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.