Neo-Capsiderm maść 30g

Nowa cena
cena
9,89 zł
Ilość:
Producent Herbapol Poznań
Pojemność 30g
Postać leku Maść
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

100 g maści zawiera: Nonivamidum - 0,05 g, Camphora - 5,3 g, Terebinthinae aetheroleum a Pino pinastro - 9,7 g, Eucalypti aetheroleum - 2,5 g.
 

Wskazania

Środek rozgrzewający w bólach mięśniowych (naciągnięcia, bolesne skurcze mięśni), pomocniczo w bólach przy stanach zapalnych stawów oraz 
w nerwobólach (zapalenie korzonków nerwowych, rwa kulszowa).
 

Dawkowanie

Niewielką ilość maści (ok. 0,5 - 1,0 cm) wcierać lekko w miejsca bolące od 1 do 2 razy dziennie, nie dłużej niż przez okres 2 dni. Przerwa przed ponownym stosowaniem na to samo miejsce musi wynosić przynajmniej 14 dni. Po naniesieniu maści starannie umyć ręce, nie dotykać oczu ani błon śluzowych. Zakaz stosowania u dzieci. Uwaga: przy dłuższym stosowaniu w tym samym miejscu może nastąpić uszkodzenie nerwów czuciowych. Przed zastosowaniem należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu, nie stosować leku po upływie terminu ważności.
 

Przeciwwskazania

Uszkodzona skóra, nadwrażliwość na noniwamid lub przetwory z pieprzowca lub na pozostałe składniki produktu. Nie należy stosować u dzieci

Neo-Capsiderm maść 30g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Neo-Capsiderm maść 30g kupili także:

Biały Jeleń Dla Aktywnych żel 3w1 do mycia ciała, włosów i twarzy do skóry wrażliwej 200 ml

Hipoalergiczny żel do mycia ciała, włosów i twarzy Biały Jeleń 3 w 1 dla aktywnych mężczyzn to produkt intensywnie orzeźwiający i pobudzający. Przebadany dermatologicznie wśród osób ze skórą szczególnie wrażliwą, skłonną do alergii i atopii.
Nie zawiera alergenów, parabenów, sztucznych barwników, SLES-u. Żel przeznaczony jest do mycia ciała, twarzy i włosów.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.