Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Jaico RDP
Adres


Pojemność 50ml
Postać Roll-on
Dostępność

Spis treści:

Mugga roll-on z 20% DEET na komary tropikalne i moskity 50 ml Opis

Repelent na komary w formie płynnej do bezpośredniej aplikacji na odkryte części ciała, oparty na skutecznej notyfikowanej przez Unie Europejską substancji aktywnej deet chroniącej ciało ludzkie przed różnego rodzaju groźnymi dla zdrowia insektami m.in. : Komarami tropikalnymi i europejskimi.

Mugga roll-on z 20% DEET na komary tropikalne i moskity 50 ml Skład

Zawiera substancję czynną N,N-dietylo-m-toluamid (DEET CAS 134-62-3) 21.3g/100g, Etanol 33,64g/100g (CAS 64-17-5) oraz frakcje olejków roślinnych.

Mugga roll-on z 20% DEET na komary tropikalne i moskity 50 ml Wskazania

Mugga idealnie sprawdza się zarówno w klimacie tropikalnym oraz europejskim i jest przeznaczona przede wszystkim dla chcących uchronić się przed insektami m.in.

  • Osób wyjeżdżających do stref zagrożenia chorobami tropikalnymi m.in. malarią, zika, żółtą febrą, dengą i innymi groźnymi chorobami stref tropikalnych.
  • Wędkarzy, myśliwych i leśników
  • Ogrodników i rolników
  • Żołnierzy i innych służb mundurowych
  • Osób lubiących czynny wypoczynek na łonie natury i chcących zabezpieczyć się przed komarami, meszkami czy kleszczami roznoszącymi boreliozę, kleszczowe zapalanie mózgu i inne choroby odkleszczowe. 
  • Osób pracujących w warunkach zalesionych.
  • Survivalowów i paintballowców
  • Młodzieży uczestniczącej w obozach i koloniach

Mugga roll-on z 20% DEET na komary tropikalne i moskity 50 ml Działanie

Preparat działa odstraszająco na komary. Pojedyncza aplikacja chrorni średnio przez 7 godzin od zastosowania w klimacie umiarkowanym (Culex) oraz od 4 do 7 godzin w klimacie tropikalnym. Średnia ochrona 4 godziny przed komarami przenoszącymi żółtą gorączkę (Aedes) i 6 godzin ochrony przed komarami przenoszącymi malarię (Anopheles). Czynniki, takie jak temperatura i wilgotność powietrza oraz potliwość skóry, mogą mieć wpływ na skuteczność produktu.

Mugga roll-on z 20% DEET na komary tropikalne i moskity 50 ml Dawkowanie

Równomiernie rozprowadzić za pomocą kulki (roll-on) niewielką ilość produktu (ok. 1ml na 600 cm2 skóry) na odsłonięte części ciała. Nie stosować bezpośrednio na twarz, Stosować 1-2 razy dziennie, Nie stosować u dzieci poniżej 13 roku życia.

Mugga roll-on z 20% DEET na komary tropikalne i moskity 50 ml Przeciwwskazania

NIEBEZPIECZEŃSTWO: Łatwopalna ciecz i pary. Powoduje poważne uszkodzenia oczu. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ogania i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie palić. Nie jeść, nie pić ani nie palić podczas używania produktu. Stosować wyłącznie na zewnątrz albo w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Zawiera geraniol - może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. W razie konieczności zasięgnąć porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.  Nie stosować na tworzywa sztuczne i powierzchni lakierowane. Przechowywać pojemnik  szczelnie zamknięty. Trzymaj produkt w suchym miejscu. Chronić przed światłem słonecznym

Pierwsza pomoc:

Generalna zasada - w razie wątpliwości lub jeśli objawy się utrzymują, zawsze należy wezwać lekarza. Nie wywoływać wymiotów u osoby nieprzytomnej. Narażenia inhalacyjne: zapewnić dostęp świeżego powietrza. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej, należy zasięgnąć pomocy lekarza. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. Kontakt z otwartymi ranami lub  uszkodzoną skórą: dokładnie umyć miękką, czystą wodą. W przypadku utrzymywania się podrażnienia lub wystąpienia  reakcji alergicznej, należy zasięgnąć  porady lekarskiej. W przypadku połknięcia wypić  1 lub 2 szklanki wody i wywołać wymioty. Jeśli to konieczne zasięgnąć porady lekarza pokazując etykietę.

Mugga roll-on z 20% DEET na komary tropikalne i moskity 50 ml Dodatkowe

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: PL/2014/0177/MR

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.


Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Mugga idealnie sprawdza się zarówno w klimacie tropikalnym oraz europejskim i jest przeznaczona przede wszystkim dla chcących uchronić się przed insektami m.in.Osób wyjeżdżających do stref zagrożenia chorobami tropikalnymi m.in. malarią, zika, żółtą febrą, dengą i innymi groźnymi chorobami stref tropikalnych.Wędkarzy, myśliwych i leśnikówOgrodników i rolnikówŻołnierzy i innych służb mundurowychOsób lubiących czynny wypoczynek na łonie natury i chcących zabezpieczyć się przed komarami, meszkami czy kleszczami roznoszącymi boreliozę, kleszczowe zapalanie mózgu i inne choroby odkleszczowe. Osób pracujących w warunkach zalesionych.Survivalowów i paintballowcówMłodzieży uczestniczącej w obozach i koloniach

Działanie

Preparat działa odstraszająco na komary. Pojedyncza aplikacja chrorni średnio przez 7 godzin od zastosowania w klimacie umiarkowanym (Culex) oraz od 4 do 7 godzin w klimacie tropikalnym. Średnia ochrona 4 godziny przed komarami przenoszącymi żółtą gorączkę (Aedes) i 6 godzin ochrony przed komarami przenoszącymi malarię (Anopheles). Czynniki, takie jak temperatura i wilgotność powietrza oraz potliwość skóry, mogą mieć wpływ na skuteczność produktu.

Rejestracja

produkt biobójczy

Sposób aplikacji

na skórę

Dorota
Jestem zaskoczona skutecznością tego środka, komary omijają mnie z daleka.

Marzena
Mugga w każdej postaci (roll-on, areozol) jest skuteczna, ale warto stosować warianty o większym stężeniu (min.20% DEET).

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.