product-image
MIG 400 mg 10 tabletek
6.43 zł
MIG 400 mg 10 tabletek

MIG 400 mg 10 tabletek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Berlin Chemie

Zygmunta Słomińskiego 4, 00-204 Warszawa

Pojemność
10 szt.
Postać


Dostępny

6.43 zł

Skład

Ibuprofen 400 mg.

Dawkowanie

Do podawania doustnego. Dorośli i młodzież powyżej 12 lat (mc. ≥40 kg): 200-400 mg jednorazowo, dawka dobowa 1200 mg; dzieci 10-12 lat (30-39 kg): 200 mg jednorazowo, dawka dobowa 800 mg; dzieci 6-9 lat (mc. 20-29 kg): 200 mg, dawka dobowa 600 mg. Przerwa między dawkami powinna wynosić nie mniej niż 6 h. Tabletki należy połykać w całości popijając dużą ilością płynu, w trakcie lub po posiłku. Pacjentom z wrażliwym przewodem pokarmowym zaleca się przyjmowanie tabletek podczas posiłków.

Działanie

Niesteroidowy lek przeciwzapalny, który hamuje syntezę prostaglandyn. Wykazuje działanie przeciwgorączkowe, zmniejsza ból oraz obrzęki związane ze stanem zapalnym, a także hamuje agregację płytek wywołaną przez ADP i kolagen.

Wskazania

Mig 400mg wskazny jest w: bólach różnego pochodzenia o słabym do umiarkowanego nasileniu, np. bolesne miesiączkowanie, bóle głowy, zębów, mięśni, bóle pourazowe, nerwobóle. Gorączka różnego pochodzenia.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Producent

Postać

Stosowanie

Mig 400mg wskazny jest w: bólach różnego pochodzenia o słabym do umiarkowanego nasileniu, np. bolesne miesiączkowanie, bóle głowy, zębów, mięśni, bóle pourazowe, nerwobóle. Gorączka różnego pochodzenia.

Działanie

Niesteroidowy lek przeciwzapalny, który hamuje syntezę prostaglandyn. Wykazuje działanie przeciwgorączkowe, zmniejsza ból oraz obrzęki związane ze stanem zapalnym, a także hamuje agregację płytek wywołaną przez ADP i kolagen.

Kluczowy składnik

ibuprofen

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Robert
Moim zdaniem mig tabletki są bezkonkurencyjne. Mig 400 mg działa naprawdę szybko i co ważne skutecznie. Zawiera dużą dawkę ibuprofenu bo aż 400 mg. Ból głowy czy gorączka mijają naprawdę szybko a do tego śmiesznie niska cena. Dawkowanie to u mnie 1 tabletka i ból znika. Jest to silny lek więc warto zapoznać się z przeciwwskazaniami a w tym pomoże ulotka.

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem