product-image
Medica-Group Super Orgasm Stop żel na opóźnienie orgazmu 150 ml
35.64 zł

Medica-Group Super Orgasm Stop żel na opóźnienie orgazmu 150 ml


Brak ocen

Producent
Pojemność
150ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 23.76 zł

Dostępny, wysyłka w 24h.

minus

ilość

plus
35.64 zł

Dostawa za 0 zł
Metody płatności i dostawy
Zamów i opłać do 13:00, odbierz w waptece w 1h.

Wskazania

Super Orgasm Stop ma na celu:

- Pomóc w wydłużeniu trwania stosunku

- Zwiększyć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem

- Pomóc w pełnej kontroli nad orgazmem

- Utrzymać poziom pobudzenia poniżej progu dla przedwczesnego wytrysku przy równoczesnym utrzymaniu erekcji

- Wywierać uspokajający wpływ na ejakulację

- Nauczenia się modulować i redukować poziom pobudzenia i podniecenia

Działanie

Zestaw stworzony został w celu wydłużenie trwania stosunku. Żel z efektem znieczulenia pomoże Ci w kontrolowaniu wytrysku, dzięki czemu nie musisz obawiać się szybkiego finiszu. Specjalnie wyselekcjonowane składniki kapsułek stymulują do działania pomagając jednocześnie w kontrolowaniu orgazmu. Żel przyjemnie odświeża i chłodzi Twojego członka dzięki czemu subtelnie i delikatnie możesz zmierzać do zamierzonego celu jakim jest doprowadzenie Twojej kobiety do upragnionego, wyjątkowego szczytowania. Głębokie nawilżenie miejsc intymnych, idealny poślizg i szybka regeneracja pomoże w dotarciu do celu.

Dzięki zastosowaniu unikalnej formuły Super Orgasm Stop ma własności znieczulające i zmniejszające podrażnienie błon śluzowych, dzięki czemu może dać szybko odczuwalne wrażenie chłodu i świeżości.

Niezwykle ważny jest także w składzie Super Orgasm Stop, jest jego tzw. „nośnik”, czyli główny składnik odpowiedzialny za funkcje nawilżające. Jest to najprawdopodobniej najbezpieczniejszy i najbardziej naturalny nośnik. Nie uczula, nie podrażnia, nie uszkadza prezerwatyw, jest lekki i łatwy w użyciu. Po zastosowaniu łatwo wymywa się z okolic intymnych.

Dawkowanie

Nałożyć odpowiednią ilość żelu na całego członka na kilka minut przed stosunkiem i delikatnie wmasować do wchłonięcia. Może być stosowany z prezerwatywą.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Super Orgasm Stop ma na celu:- Pomóc w wydłużeniu trwania stosunku- Zwiększyć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem- Pomóc w pełnej kontroli nad orgazmem- Utrzymać poziom pobudzenia poniżej progu dla przedwczesnego wytrysku przy równoczesnym utrzymaniu erekcji- Wywierać uspokajający wpływ na ejakulację- Nauczenia się modulować i redukować poziom pobudzenia i podniecenia

Działanie

Zestaw stworzony został w celu wydłużenie trwania stosunku. Żel z efektem znieczulenia pomoże Ci w kontrolowaniu wytrysku, dzięki czemu nie musisz obawiać się szybkiego finiszu. Specjalnie wyselekcjonowane składniki kapsułek stymulują do działania pomagając jednocześnie w kontrolowaniu orgazmu. Żel przyjemnie odświeża i chłodzi Twojego członka dzięki czemu subtelnie i delikatnie możesz zmierzać do zamierzonego celu jakim jest doprowadzenie Twojej kobiety do upragnionego, wyjątkowego szczytowania. Głębokie nawilżenie miejsc intymnych, idealny poślizg i szybka regeneracja pomoże w dotarciu do celu.Dzięki zastosowaniu unikalnej formuły Super Orgasm Stop ma własności znieczulające i zmniejszające podrażnienie błon śluzowych, dzięki czemu może dać szybko odczuwalne wrażenie chłodu i świeżości.Niezwykle ważny jest także w składzie Super Orgasm Stop, jest jego tzw. „nośnik”, czyli główny składnik odpowiedzialny za funkcje nawilżające. Jest to najprawdopodobniej najbezpieczniejszy i najbardziej naturalny nośnik. Nie uczula, nie podrażnia, nie uszkadza prezerwatyw, jest lekki i łatwy w użyciu. Po zastosowaniu łatwo wymywa się z okolic intymnych.

Dla kogo

mężczyzna
kobieta

Kluczowy składnik

buzdyganek
żeń-szeń
owies

Sposób aplikacji

doustnie

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem