zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Farmapol
Adres


Pojemność 28szt. +7szt.
Postać Tabletki
Dostępność

Spis treści:

Skład

magnez, Witamina B1, B2, B6

Wskazania

Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważony sposób żywienia i prowadzić zdrowy tryb życia. Preparat przeznaczony dla dorosłych i młodzieży po 12 roku życia.

Magnez dla aktywnych dzięki swoim składnikom:
– wpływa korzystnie na organizm w sytuacjach stresu
– przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
– pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
– pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych (m.in. pamięć i koncentracja)
– pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca.

Działanie

Magnez, witamina B6, witamina B2 (ryboflawina) przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Magnez, witamina B6, witamina B2 (ryboflawina), witamina B1 (tiamina) pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Magnez, witamina B6, witamina B1 (tiamina) pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych (m.in. pamięć i koncentracja).

Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w tym mięśnia sercowego.

Dawkowanie

1 tabletka dziennie.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważony sposób żywienia i prowadzić zdrowy tryb życia. Preparat przeznaczony dla dorosłych i młodzieży po 12 roku życia.Magnez dla aktywnych dzięki swoim składnikom:– wpływa korzystnie na organizm w sytuacjach stresu– przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia– pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego– pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych (m.in. pamięć i koncentracja)– pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca.

Działanie

Magnez, witamina B6, witamina B2 (ryboflawina) przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.Magnez, witamina B6, witamina B2 (ryboflawina), witamina B1 (tiamina) pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.Magnez, witamina B6, witamina B1 (tiamina) pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych (m.in. pamięć i koncentracja).Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w tym mięśnia sercowego.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.