zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Lab.Home
Adres


Pojemność 1szt.
Postać Test
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Opis produktu

Testy wątrobowe LIVER-Screen® wykrywają znacznie podwyższony poziom transaminaz ALT i AST (powyżej 80 IU/L) w krwi uzyskanej z nakłucia palca.

Skład

Zawartość opakowania:
- 1x aluminiowa, szczelna torebka zawierająca:
- 1x płytkę testową
- 1x plastikową pipetę
- 1x saszetkę z pochłaniaczem wilgoci
- 1x butelka z zakraplaczem zawierająca 1ml diluentu
- 1x sterylny lancet (nakłuwacz) do pobrania krwi
- 1x ultoka z instrukcją użytkowania

Wskazania

Wskazania do wykonania testu:
Co może uszkodzić Twoją wątrobę?

- alkohol, używki, narkotyki
- leki, antybiotyki, sterydy anaboliczne
- nadwaga powodująca stłuszczenie wątroby
- związki chemiczne – np. farby, rozpuszczalniki, metale
- toksyny roślinne
- infekcje wirusowe (HAV, HBV, HDV, HEV, HVZ, HSV, CMV, EBV) mogące przenosić się w trakcie wykonywania tatuaży, transfuzji krwi, zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich
- zakażenia bakteryjne
- cukrzyca
- choroby układu krążenia
- zaburzenie działania układu immunologicznego (autoimmunologiczne choroby wątroby)
- zapalenie dróg żółciowych
- ropnie, nowotwory wątroby i chłoniaki
- wrodzone choroby metaboliczne (choroba Wilsona, mukowiscydoza, hemochromatoza, niedobór enzymu alfa1- antytrypsyny)

Działanie

Wynik negatywny testu przedstawiony powyżej oznacza, że stężenie obydwu transaminaz mieści się w przyjętej normie (80 IU/L)  – na wyniku badania widoczna jest jedna niebieska linia w polu kontrolnym C

Wynik pozytywny testu przedstawiony powyżej oznacza, że jeden lub dwa poziomy transaminaz (ALT, AST) są wyższe niż przyjęta norma (80 IU/L). Na wyniku badania widoczna jest jedna lub dwie czerwone linie w polu testowym T oraz jedna niebieska linia w polu kontrolnym C. W tym wypadku należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.


Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Stosowanie

Wskazania do wykonania testu:Co może uszkodzić Twoją wątrobę? - alkohol, używki, narkotyki- leki, antybiotyki, sterydy anaboliczne- nadwaga powodująca stłuszczenie wątroby- związki chemiczne – np. farby, rozpuszczalniki, metale- toksyny roślinne- infekcje wirusowe (HAV, HBV, HDV, HEV, HVZ, HSV, CMV, EBV) mogące przenosić się w trakcie wykonywania tatuaży, transfuzji krwi, zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich- zakażenia bakteryjne- cukrzyca- choroby układu krążenia- zaburzenie działania układu immunologicznego (autoimmunologiczne choroby wątroby)- zapalenie dróg żółciowych- ropnie, nowotwory wątroby i chłoniaki- wrodzone choroby metaboliczne (choroba Wilsona, mukowiscydoza, hemochromatoza, niedobór enzymu alfa1- antytrypsyny)

Działanie

Wynik negatywny testu przedstawiony powyżej oznacza, że stężenie obydwu transaminaz mieści się w przyjętej normie (80 IU/L)  – na wyniku badania widoczna jest jedna niebieska linia w polu kontrolnym CWynik pozytywny testu przedstawiony powyżej oznacza, że jeden lub dwa poziomy transaminaz (ALT, AST) są wyższe niż przyjęta norma (80 IU/L). Na wyniku badania widoczna jest jedna lub dwie czerwone linie w polu testowym T oraz jedna niebieska linia w polu kontrolnym C. W tym wypadku należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.