zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Biomed
Adres

al. Sosnowa 8, 30-224 Kraków

Pojemność 14szt.
Postać Kapsułki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Opis produktu

LACTOVAGINAL® kapsułki dopochwowe zalecany jest w celu przywrócenia lub uzupełnienia prawidłowej flory bakteryjnej pochwy: w stanach zapalnych narządów rodnych po leczeniu lekami przeciwdrobnoustrojowymi, przy występowaniu upławów oraz profilaktycznie. Lek przeznaczony dla kobiet i dziewcząt powyżej 16. roku życia.

Dawkowanie

1-2 kapsułki na dobę (przy 2 kaps./dobę - jedna rano, druga na noc) przez 1 tydzień, o ile lekarz nie zaleci innego stosowania.

SPOSÓB STOSOWANIA: kapsułkę należy umieścić głęboko w pochwie  zachowując zasady higieny  osobistej.

Przeciwwskazania

uczulenie na pałeczki Lactobacillus lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności: 

należy zachować szczególną ostrożność u pacjentek z ciężkim zaburzeniem układu immunologicznego.

Działania niepożądane: 

Lek jest dobrze tolerowany; Działania niepożądane występujące bardzo rzadko tj.<1/10 000: miejscowe działania niepożądane (swędzenie, pieczenie, zwiększona wydzielina z pochwy).

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Kluczowy składnik

bakterie probiotyczne

Rejestracja

kosmetyk

Sposób aplikacji

dopochwowo

Justyna
lactovaginal biorę profilaktycznie po leczeniu antybiotykiem. lactowaginal globulki łatwo się aplikuje a dobrze opisana ulotka ułatwia dawkowanie. lactovaginal to dobra cena i bardzo dobre opinie w internecie więc jak na razie żaden zamiennik nie wchodzi w grę. stosowanie globulek laktowaginal jes bardzo intuicyjne i proste, Polecam.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.