product-image
Kinon 200 witamina K2 30 tabletek
39.70 zł

Niedostępny

Kinon 200 witamina K2 30 tabletek

Kinon 200 witamina K2 30 tabletek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(2)


Producent
Valentis

ul. Krakowiaków 50 02-255 Warszawa

Pojemność
30szt.
Postać


Niedostępny

39.70 zł

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Skład

Emulgator - celuloza mikrokrystaliczna, substancja wiążąca - fosforan wapnia, kinon (menachion-7/ witamina K2 otrzymywana z soi przez fermentację), stabilizator - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, guma celulozowa usieciowana, substancje przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu. 

Składnik 1 tabletka % RWS
Witamina K2 200 μg 267%

Wskazania

Suplement diety Kinon 200 z witaminą K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Działanie

Suplement diety Kinon 200 dzięki zawartości witaminy K wspomaga utrzymanie zdrowych kości. Witamina K odgrywa ważną rolę w procesie mineralizacji, gdyż aktywizuje wydzielane przez osteoblasty białko, osteokalcynę, która jest zdolna do wiązania wapnia i odkładania go w tkance kostnej. Jeżeli osteokalcyna nie zostanie odpowiednio zaktywizowana, nie będzie w stanie wiązać wapnia i nadmiar tego minerału pozostanie we krwi. W wyniku badań udowodniono, że z powodu niedoboru witaminy K i nadmiaru wapnia we krwi ten minerał może stopniowo zacząć odkładać się w ściankach naczyń krwionośnych, powodując ich zwapnienie.

 

Dawkowanie

Dorosłym zaleca się stosowanie 1 tabletki dziennie podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dodatkowe

W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych należy przed zastosowaniem preparatu Kinon 200 skonsultować się z lekarzem.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Suplement diety Kinon 200 z witaminą K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Kluczowy składnik

witamina K

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Justyna
to moje pierwsze opakowanie kinon 200 . wyszukując w wyszukiwarce kinon 200 ceneo poprowadziło na strone wapteki. zakup był szybki przesyłka natychmiastowa. teraz będę testować kinon 200 na własnej skórze. w moim przypadku ma pomóc w utrzymaniu zdrowych kości.

ocena ocena ocena ocena ocena
Sławek
Ten środek zażywa moja żona, bo polecił jej go kardiolog, obecnie jej wyniki idą w górę, oby tak dalej, ten lek bierze wraz z innymi lekami.

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem