Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Hasco
Adres


Pojemność 10szt
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Ketokaps Max 50 mg 10 kapsułek Opis

Ketokaps Max to jedyny ketoprofen w miękkiej kapsułce, dzięki czemu uwalnia się 2x szybciej. Ten lek na ostry ból zawiera maksymalną dawkę ketoprofenu dostępną bez recepty.

Ketokaps Max 50 mg 10 kapsułek Skład

Ketokaps Max to lek na ostry ból, zawierający 50 mg ketoprofenu w 1 kapsułce. Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, woda oczyszczona oraz otoczka kapsułki o składzie: żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, czerwień koszenilowa (E 124) i woda oczyszczona.
Postać farmaceutyczna: Kapsułki miękkie, owalne, przezroczyste, o gładkiej, lśniącej powierzchni, barwy czerwonej, szczelnie wypełnione płynem.

Ketokaps Max 50 mg 10 kapsułek Wskazania

Ketokaps Max to lek przeciwbólowy zawierający 50 mg ketoprofenu w 1 kapsułce. Podobnie jak inne substancje z grupy NLPZ (niesteroidowych leków przeciwzapalnych), wykazuje też właściwości przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. 
•    Maksymalna dawka ketoprofenu dostępna bez recepty!
•    Jedyny ketoprofen w kapsułce miękkiej.
•    Lek na ostry ból o szybkim początku działania.

Ketokaps Max 50 mg 10 kapsułek Działanie

Ketokaps Max zawiera maksymalną dawkę ketoprofenu dostępną bez recepty. Jest stosowany w objawowym leczeniu ostrego bólu o różnym pochodzeniu, np.
•    bóle mięśniowe
•    bóle kostno-stawowe
•    bóle głowy
•    bóle zębów
•    bolesne miesiączkowanie.
Ketokaps Max to lek przeciwbólowy bez recepty, wskazany do stosowania przy bólach o nasileniu od łagodnego do umiarkowanego.

Ketokaps Max 50 mg 10 kapsułek Dawkowanie

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 15 lat: Zalecana dawka to 1 kapsułka do 3 razy na dobę, co 6 - 8 godzin.
Nie należy przekraczać maksymalnej dawki dobowej, wynoszącej 150 mg ketoprofenu (3 kapsułki).
Bez konsultacji z lekarzem, nie stosować leku Ketokaps Max dłużej niż przez 5 dni.
Leku nie stosować u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 15 lat.
Lek na ostry ból Ketokaps Max podaje się doustnie. Kapsułkę należy w całości połknąć, popijając przynajmniej połową szklanki wody. Nie rozgryzać.
Należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę przez najkrótszy czas, konieczny do złagodzenia dolegliwości. Jeśli objawy (ból, gorączka) utrzymują się lub nasilają, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.
U niektórych pacjentów celowe może być przyjmowanie leków neutralizujących lub osłaniających błonę śluzową żołądka w celu zmniejszenia ryzyka szkodliwego działania ketoprofenu na przewód pokarmowy. U pacjentów w podeszłym wieku, ryzyko wystąpienia działań niepożądanych jest większe, dlatego należy stosować najmniejsze skuteczne dawki leku z ketoprofenem.
Przyjęcie większej niż zalecana dawka leku na ostry ból Ketokaps Max: 
W razie przyjęcia większej niż zalecana dawki leku, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przedawkowaniu mogą wystąpić takie objawy jak: senność, letarg, nudności, wymioty, ból w nadbrzuszu, krwawe wymioty, smoliste stolce, zaburzenia świadomości, zahamowanie ośrodka oddechowego, drgawki, zaburzenia czynności nerek i niewydolność nerek. 
W razie podejrzenia znacznego przedawkowania, lekarz może zalecić płukanie żołądka i zastosować leczenie objawowe i podtrzymujące.

Ketokaps Max 50 mg 10 kapsułek Przeciwwskazania

Kapsułki z ketoprofenem Ketokaps Max są przeciwwskazane:
•    jeśli pacjent ma uczulenie na którykolwiek składnik leku;
•    jeśli u pacjenta wystąpiła w przeszłości duszność, napad astmy oskrzelowej, obrzęk błony śluzowej nosa lub reakcja skórna (obrzęk skóry lub swędząca wysypka) albo innego rodzaju reakcja alergiczna po zastosowaniu ketoprofenu lub podobnie działających leków (takich jak kwas acetylosalicylowy lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (tzw. NLPZ));
•    jeśli pacjentka jest w trzecim trymestrze ciąży;
•    jeśli u pacjenta występuje czynna choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy albo występowało u niego w przeszłości krwawienie z przewodu pokarmowego, owrzodzenie lub perforacja przewodu pokarmowego;
•    jeśli u pacjenta występuje ciężka niewydolność serca, wątroby lub nerek;
•    jeśli u pacjenta występuje skaza krwotoczna (skłonność do krwawień).

Kategoria

Bez recepty

Producent

Stosowanie

Ketokaps Max to lek przeciwbólowy zawierający 50 mg ketoprofenu w 1 kapsułce. Podobnie jak inne substancje z grupy NLPZ (niesteroidowych leków przeciwzapalnych), wykazuje też właściwości przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. •    Maksymalna dawka ketoprofenu dostępna bez recepty!•    Jedyny ketoprofen w kapsułce miękkiej.•    Lek na ostry ból o szybkim początku działania.

Działanie

Ketokaps Max zawiera maksymalną dawkę ketoprofenu dostępną bez recepty. Jest stosowany w objawowym leczeniu ostrego bólu o różnym pochodzeniu, np.•    bóle mięśniowe•    bóle kostno-stawowe•    bóle głowy•    bóle zębów•    bolesne miesiączkowanie.Ketokaps Max to lek przeciwbólowy bez recepty, wskazany do stosowania przy bólach o nasileniu od łagodnego do umiarkowanego.

Kluczowy składnik

ketoprofen

Rejestracja

lek

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.