zdjecie zdjecie

Katarek nawilżająca maść do nosa z prebiotykiem 15 g

Producent Duna Sp. z o.o.
Pojemność 15g
Postać Maść
Informacja WYRÓB MEDYCZNY!
Dostępna ilość
100%Complete

Spis treści:

Skład

Woda, wazelina, gliceryna, olej parafinowy, uwodornione monoglicerydy oleju kokosowego, 1,2 heksanodiol, estry gliceryny i kwasu tłuszcowego, stearynian gliceryny SE, oliwa z oliwek, olej z ogóreczka lekarskiego, octan, tokoferylu, biolin p., karbomer, alkohol cetearylowy, stearynian gliceryny, benzoesan sodu, guma ksantanowa, wodorotlenek sodu, EDTA.

Wskazania

Suchość błon śluzowych nosa wywołana różnymi czynnikami. Pomocniczo w stanach infekcji wirusowych lub bakteryjnych.

Działanie

Wyrób medyczny w postaci maści o włąściwościach nawilżających, wspomagający utrzymanie odpowiedniej wilgotności błon śluzowych nosa oraz tworzący barierę ochronną, zapobiegającą podrażnieniom. Maść wzbodacona jest dodatkowo o prebiotk Bioli P., który wspiera rozwój flory bakteryjnej.

Dawkowanie

Należy stosować zgodnie z instrukcją używania. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Przed zastosowaniem wyrobu medycznego należy dokładnie umyć ręce. Niewielką ilość maści rozprowadzić równomiernie na błony śluzowe nosa. Stosować kilka razy dziennie w miarę potrzeby.

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (alergii) na składniki wyboru.

Opinie o Katarek nawilżająca maść do nosa z prebiotykiem 15 g

Zuzanna

Świetna, każdy kto ma katar zna ból czerwonego i podrażnionego od kataru nosa. Ta maść dzięki probiotykowi bardzo szybko sprawia, że nos wraca do normy.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.