Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres


Pojemność 4 szt.
Postać Bańki
Dostępność

Spis treści:

Jian Shen Guan bańki akupunkturowe gumowe bezogniowe 4 sztuki Opis

Gumowe bezogniowe bańki akupunkturowe Jian Shen Guan, to wyrób medyczny, który posiada badania w zakresie działań uczulających i drażniących. Może być bezpiecznie używany przez ludzi. Należy dokładnie zapoznać się z dołaczoną instrukcją użytkowania oraz broszurą informacyjną i przestrzegać podstawowych zasad bezpieczenstwa.

Jian Shen Guan bańki akupunkturowe gumowe bezogniowe 4 sztuki Wskazania

W tradycji chińskiej bańki stosowane są do leczenia wielu poważnych chorób i dolegliwości takich jak astma, nadciśnienie tętnicze, dolegliwości żołądkowe, impotencja, prostata, czyraki, hemoroidy, schorzenia stawów i innych. Bańki stosuje się również do usuwania obcych ciał, pasożytów skóry (np. kleszcze), pozostałości jadu po ukąszeniu owadów i węży. Przy użyciu baniek leczy się również infekcje i przeziębienia.

Do łagodzenia szeregu dolegliwości na przykład: cellulit, astma, nadciśnienie tętnicze, dolegliwości żołądkowe, impotencja, prostat czyraki, hemoroidy, schorzenia stawów, bóle mięśniowe i inne poprzez przystawianie baniek w punktach akupunkturowych. Do usuwania obcych ciał, pasożytów skóry (np. kleszczy), pozostałości jadu po ukąszeniach owadów i węży.

Jian Shen Guan bańki akupunkturowe gumowe bezogniowe 4 sztuki Działanie

Zasada działania baniek polega na wywołaniu efektu wsysania, wskutek czego skóra pod bańką jest wciągana do środka. Celem tego procesu jest zainicjowana silniejszego przepływu energii życiowej w obszarze, który znajduje się bezpośrednio pod bańką.

Jian Shen Guan bańki akupunkturowe gumowe bezogniowe 4 sztuki Dawkowanie

Przed przystąpieniem do zabiegu należy całą powierzchnię masowaną posmarować oliwką.

Należy chwycić bańkę oburącz, trzymając palcami wskazującymi i środkowymi za dolną krawędź bańki, natomiast kciukami naciskając na jej szczyt.

Ściskając bańkę, w ten sposób wyciska się powietrze z jej wnętrza.

Następnie lekko przyciskając do wybranego miejsca, na ciele należy cofnąć palce z krawędzi bańki i zwolnić nasady kciuków.

W zależności od stopnia naciśnięcia uzyskuje się wyższe lub niższe ciśnienie zasysania.

Wyższe ciśnienie zasysania stosuje się u dorosłych na miejscach dobrze umięśnionych; niższe ciśnienie natomiast u dzieci oraz miejscach słabo umięśnionych i wrażliwych np. skronie, twarz.

Duże bańki stawia się na stawach i powierzchniach silnie umięśnionych, mniejsze w punktach wrażliwych oraz u dzieci.

Kategoria

Art higieniczne

Postać

Stosowanie

W tradycji chińskiej bańki stosowane są do leczenia wielu poważnych chorób i dolegliwości takich jak astma, nadciśnienie tętnicze, dolegliwości żołądkowe, impotencja, prostata, czyraki, hemoroidy, schorzenia stawów i innych. Bańki stosuje się również do usuwania obcych ciał, pasożytów skóry (np. kleszcze), pozostałości jadu po ukąszeniu owadów i węży. Przy użyciu baniek leczy się również infekcje i przeziębienia. Do łagodzenia szeregu dolegliwości na przykład: cellulit, astma, nadciśnienie tętnicze, dolegliwości żołądkowe, impotencja, prostat czyraki, hemoroidy, schorzenia stawów, bóle mięśniowe i inne poprzez przystawianie baniek w punktach akupunkturowych. Do usuwania obcych ciał, pasożytów skóry (np. kleszczy), pozostałości jadu po ukąszeniach owadów i węży.

Działanie

Zasada działania baniek polega na wywołaniu efektu wsysania, wskutek czego skóra pod bańką jest wciągana do środka. Celem tego procesu jest zainicjowana silniejszego przepływu energii życiowej w obszarze, który znajduje się bezpośrednio pod bańką.

Beata
Polecam każdej kobiecie która walczy z cellulitem, przy regularnym masażu tymi bańkami widzę zdecydowanie mniejszy cellulit na moich udach :)

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.