product-image
Jian Shen Guan bańki akupunkturowe gumowe bezogniowe 4 sztuki
27.05 zł
Jian Shen Guan bańki akupunkturowe gumowe bezogniowe 4 sztuki

Jian Shen Guan bańki akupunkturowe gumowe bezogniowe 4 sztuki

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Meridian

ul. Mogielnicka 19, 05-600 Grójec

Pojemność
4 szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 6.76 zł


Dostępny

27.05 zł

Opis

Jian Shen Guan, gumowe, bezogniowe bańki akupunkturowe – wyrób medyczny wykonany z lekkiego, elastycznego i trwałego tworzywa, dzięki czemu stanowi alternatywę dla szklanych baniek. Przeznaczony do stosowania w leczeniu wielu dolegliwości, np. infekcji, przeziębień, astmy, nadciśnienia tętniczego, impotencji, prostaty, hemoroidów, czyraków, bólu mięśni, schorzeń stawów lub stanów zapalnych ścięgien. Może być również wykorzystywany do zwalczania cellulitu, usuwania kleszczy, a także pozostałości jadu po ukąszeniach owadów czy węży. Produkt jest łatwy w użyciu i pozwala na samodzielne stosowanie oraz regulację ciśnienia zasysania. Produkt odpowiedni dla dorosłych i dzieci.

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera: bańkę dużą (101 x 81 mm), 1 szt., bańkę średnią większą (83 x 60 mm), 1 szt., bańkę średnią mniejszą (64 x 46 mm), 1 szt., bańkę małą (41 x 30 mm), 1 szt., instrukcję obsługi, 1 szt., broszurę dla klienta, 1 szt.

Charakterystyka produktu

Wyrób medyczny należy stosować w celu leczenia wielu dolegliwości w oparciu o wiedzę wykorzystywaną w akupunkturze. Zgodnie z jej założeniami, energia życiowa Qi krąży w organizmie meridianami. Działanie na te specjalne kanały (meridiany) w odpowiednich miejscach na ciele pobudza krążenie energii Qi i pomaga wyrównać jej poziom, co z kolei wpływa na stan zdrowia narządów wewnętrznych. Produkt wspiera efekt zasysania i wciąga skórę do środka bańki. Dzięki temu wspomaga krążenie krwi i płynów ustrojowych. W rezultacie pomaga oczyszczać organizm z toksyn wirusowych, bakteryjnych i powstałych w wyniku nieprawidłowej przemiany materii.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Produkt można stosować co 2 dni przez 15-20 minut, w seriach do 10 zabiegów. W przypadku schorzeń przewlekłych, zaleca się siedmiodniowe przerwy pomiędzy seriami.

Wyrób należy stosować symetrycznie na powierzchni skóry w punktach akupunkturowych, zgodnie z instrukcją. Z uwagi na to, iż w opakowaniu znajdują się tylko 4 bańki, można przystawiać je kolejno w podanych punktach lub zastosować kilka zestawów.

Ścisnąć bańkę i przyciskając do wybranego miejsca na ciele, zwolnić nacisk. W zależności od stopnia ściśnięcia, można uzyskać wyższe lub niższe ciśnienie zasysania.

U osób dorosłych oraz w miejscach dobrze umięśnionych można zastosować ciśnienie wyższe. Z kolei ciśnienie niższe zaleca się u dzieci oraz na wrażliwych i słabo umięśnionych partiach ciała, takich jak. np. skronie czy twarz.

W celu usunięcia bańki, należy nacisnąć skórę przy jej krawędzi i wpuścić powietrze.

Przed zastosowaniem produktu należy dokładnie zapoznać się z ulotką/instrukcją dołączoną do wyrobu.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Producent

Postać

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Beata
Polecam każdej kobiecie która walczy z cellulitem, przy regularnym masażu tymi bańkami widzę zdecydowanie mniejszy cellulit na moich udach :)

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem