Izotek 20mg 60 kaps

cena
190,90 zł
Producent Polfa Rzeszów
Pojemność 60 szt.
Postać leku Kapsułki
Lek na receptę TAK
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Izotek – skuteczna walka z trądzikiem.
Szukając skutecznych i bezpiecznych sposobów na trwałe pozbycie się trądzika, warto sprawdzić działanie Izoteku. Nie zawsze bowiem terapia przeprowadzona za pomocą domowych sposobów pielęgnacyjnych czy dostępnych na rynku różnego rodzaju maści, kremów czy żeli przyniesie pożądane skutki, zwłaszcza jeśli występujący trądzik ma tendencje do pozostawiania blizn i trudnego gojenia się. Kuracja Izotekiem to idealny sposób na odzyskanie zdrowego i ładnego wyglądu skóry, choć efekty nie będą widoczne od razu. Izotek jest lekiem wydawanym na receptę, jego przyjmowanie należy więc skonsultować z lekarzem dermatologiem. Głównym składnikiem Izoteku jest pochodna od witaminy A – izotretynoina. To właśnie ona zapewnia pełen sukces w leczeniu trądziku, gdy inne preparaty nie przynoszą efektów.
 

Działanie

Dzięki zawartości izotretynoiny Izotek skutecznie niszczy środowisko rozwoju trądzika. W znacznym stopniu zmniejsza wydzielanie sebum, a przez obkurczanie gruczołów reguluje gospodarkę jego produkcji. Izotek jest również właściwą bronią na zaskórniki, niwelując już te powstałe, jak i zapobiegając tworzeniu się nowych. Działanie Izoteku jest efektywne również ze względu na eliminowanie źródła bakterii i stanów zapalnych skóry,  wspomagając ich likwidowanie, jak i przeciwdziałając ich nawrotom.

Dawkowanie

W zależności od rodzaju i nasilenia schorzenia leczenie trwa od 16 do 24 tygodni. Izotek przyjmowany jest doustnie podczas posiłku. Środek ten silnie oddziałuje na skórę, dlatego podczas kuracji należy unikać częstego i nadmiernego kontaktu ze słońcem, zrezygnować z preparatów ścierających i peelingujących, a także nawet do 6 miesięcy po zaprzestaniu leczenia nie stosować depilacji woskiem.  Podczas przyjmowania leku mogą wystąpić skutki uboczne jak: wysychanie błon śluzowych i gardła, zapalenie spojówek, krwotoki z nosa, bóle głowy, a nawet pojawienie się wydzieliny białka i krwi w moczu. W przypadku uciążliwych bądź niepokojących skutków należy natychmiast skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Opinie o Izotek 20mg 60 kaps

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.