Inofem 30 saszetek

cena
49,47 zł
Ilość:
Producent Establo Pharma
Pojemność 30 szt.
Postać leku Proszek

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Mio-inozytol 2000 mg, Kwas foliowy 200 ug.

Wskazania

Inofem - to suplement diety zawierający mio-inozytol 2000 mg i kwas foliowy 200 µg. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom, Inofem przyczynia się do utrzymania fizjologicznej równowagi hormonalnej u kobiet wpływając korzystnie na metabolizm tłuszczów i cukrów oraz pomagają przywrócić prawidłowy cykl miesiączkowy (owulację) u kobiet z zespołem policystycznych jajników PCOS. Inofem ze względu na swój skład przeznaczony jest przede wszystkim dla kobiet z zespołem policystycznych jajników (PCOS), zaburzeniami miesiączkowania oraz z cukrzycą typu II.

Działanie

Inofem to połączenie mio-inozytolu 2000 mg i kwasu foliowego 200 µg. Mio-inozytol reguluje aktywność enzymów oraz neuroprzekaźników, ważnych dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Bierze udział w metabolizmie glukozy i lipidów. Ma korzystny wpływ na skórę, zmniejsza trą dzik, poprawia stan włosów i zmniejsza ich wypadanie. Obniża ciśnienie krwi, zmniejsza niekorzystny wpływ stresu i działa uspakajająco. Kwas foliowy wpływa na wiele przemian metabolicznych w organizmie. Reguluje poziom homocysteiny oraz neuroprzekaźników. Jest niezbędny do prawidłowego rozwoju i podziału komórek.

Dawkowanie

Doustnie. 1 saszetkę dziennie.

Inofem 30 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.