product-image
Hedrin szampon 100 ml
28.88 zł

Niedostępny

Hedrin szampon 100 ml

Hedrin szampon 100 ml

Brak ocen

Producent
Stada Poland

ul. Krakowiaków 44 02-255 Warszawa

Pojemność
100ml
Postać
Cena jedn.
100 ml = 28.88 zł


Niedostępny

28.88 zł

Wskazania

Hedrin SZAMPON to preparat do eliminacji wszy i ich jaj w postaci szamponu, który działa już w 5 minut.

Działanie

Opatentowany skład Hedrin SZAMPON eliminuje wszy i ich jaja poprzez proces fizyczny. Składniki preparatu powodują rozpuszczenie woskowej warstwy pokrywającej wszy, co prowadzi do ich odwodnienia i śmierci

Dawkowanie

 Hedrin SZAMPON wystarczy nanieść na suche włosy i pozostawić na 5 minut, po czym zwilżyć włosy i wetrzeć preparat do uzyskania piany, a następnie spłukać bez konieczności dodatkowego mycia włosów zwykłym szamponem

Dodatkowe

Działa już w 5minut

Pełna kuracja podczas rutynowego mycia włosów

Bezpieczny (dla dzieci po 1 r.ż., alergików, kobiet ciężarnych i karmiących)

Bez nieprzyjemnego zapachu

Nie zawiera pestycydów

Dostępne opakowanie 100ml

Dołączony grzebień gratis

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Częste pytania

Wszawica jest powszechnie występującą chorobą pasożytniczą wywołaną przez wesz głowową. Choroba wciąż przez wiele osób uważana jest za wstydliwą. W rzeczywistości jej obecność nie świadczy o zaniedbaniach higienicznych. Może pojawić się w każdym wieku, niezależnie od długości włosów oraz rodzaju pielęgnacji.

Najczęściej do zakażenia dochodzi wskutek kontaktów bezpośrednich w czasie zabawy i nauki u dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Ryzyko zakażenia zwiększa korzystanie z tych samych szczotek i innych akcesoriów do włosów. Szukasz sprawdzonego środka do zwalczania wszy? Postaw na Hedrin szampon, który skutecznie eliminuje pasożyty, przynosząc ulgę i przywracając pełny komfort.

Obecność pasożytów często wiąże się z występowaniem dokuczliwych symptomów. Wszy powodują ukąszenia, które wywołują swędzące grudki i obrzęki. Wskutek drapania dochodzi do uszkodzenia skóry głowy i powstawania strupów.

Warto pamiętać, że wszawica nie zawsze objawia się świądem. Niekiedy choroba przebiega bez wyraźnych oznak i można ją stwierdzić jedynie po występowaniu pasożytów. Szampon Hedrin bez wyczesywania to sprawdzony wyrób medyczny, który eliminuje wszy poprzez procesy fizyczne. Rozpuszcza woskową powierzchnię pasożytów, co prowadzi do ich odwodnienia i śmierci. Konsystencja i formuła dodatkowo ułatwiają usunięcie martwych pasożytów i jaj z powierzchni skóry głowy oraz włosów bez konieczności stosowania dodatkowych produktów pielęgnacyjnych.

Czym wyróżnia się Hedrin szampon? Skład produktu pozwala na eliminowanie wszy oraz gnid. Związki zaburzają gospodarkę wodno-gazową organizmów, przez co umożliwiają szybkie usuwanie wszy razem z jajami.

Szampon nałóż na suche włosy i pozostaw na 5 min. Następnie namocz włosy do spienienia i spłucz. Produkt nie wymaga dodatkowego mycia głowy i wyczesywania, przez co wyróżnia się prostym sposobem aplikacji. Terapię należy powtórzyć po 7 dniach w przypadku zauważenia żywych pasożytów.  

Wszy u dzieci stanowią ogromny problem dla całej rodziny. Szampon Hedrin można stosować już od 1. roku życia u dzieci i dorosłych. Pozwala tym samym na przeprowadzenie pełnej kuracji u wszystkich członków rodziny. Jaką skuteczność wykazuje Hedrin szampon na wszy? Opinie konsumentów potwierdzają wysoką efektywność prowadzonej terapii. Podczas użytkowania pamiętaj o przestrzeganiu zaleceń producenta, które zapewniają maksymalną efektywność i bezpieczeństwo stosowania.

Producent

Postać

Stosowanie

Hedrin SZAMPON to preparat do eliminacji wszy i ich jaj w postaci szamponu, który działa już w 5 minut.

Działanie

Opatentowany skład Hedrin SZAMPON eliminuje wszy i ich jaja poprzez proces fizyczny. Składniki preparatu powodują rozpuszczenie woskowej warstwy pokrywającej wszy, co prowadzi do ich odwodnienia i śmierci

Dla kogo

chłopiec
dziecko
dziewczynka
kobieta
mężczyzna

Problem

wszy

Sposób aplikacji

na włosy
na skórę

Wiek

18-24 miesiący
12-18 lat
18-30 lat
30-40 lat
24-36 miesięcy
3-6 lat
6-12 lat
40-50 lat
50-60 lat
60 i wiecej lat

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem