Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

Al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa

Pojemność 15ml
Postać Spray
Dostępność

Spis treści:

GUM Afta Clear spray 15 ml Wskazania

Afty to bolesne owrzodzenia, które pojawiają się na języku, dziąsłach, podniebieniu lub na wewnętrznej części warg lub policzków. Gdy górna warstwa śluzówki jamy ustnej zostanie usunięta, komórki nerwowe zostaną odsłonięte.

Żywność, napoje, powietrze i ślina mogą następnie podrażniać te zakończenia nerwowe, powodując jeszcze większy ból i spowalniając proces gojenia. Dlatego wrzody mogą wpływać na zdolność koncentracji, jedzenia, picia, a nawet normalnej mowy.

GUM Afta Clear spray 15 ml Działanie

Dobrą wiadomością jest to, że mamy na to rozwiązanie. GUM Afta Clear® Spray działa jako bariera chroniąca ranę, przyspieszając gojenie i zapewniając ulgę w bólu, dzięki czemu możesz wrócić do normalnego życia tak szybko, jak to możliwe.

- Długotrwała i natychmiastowa ulga w bólu od pierwszej aplikacji

- Szybkie leczenie

- Bezalkoholowy, niedrażniący

- Nie piecze, nie pali, nie powoduje drętwienia ani suchości

- Idealny do leczenia owrzodzeń jamy ustnej, otarć ortodontycznych, podrażnień protetycznych, drobnych oparzeń lub innych małych ran w ustach

- Łatwo dociera do zmian w trudno dostępnych miejscach jamy ustnej

- Odpowiedni dla dorosłych i dzieci (10+ kg / 2 + lat) pod nadzorem osoby dorosłej

GUM Afta Clear spray 15 ml Dawkowanie

Spryskaj raz do 3 razy dziennie, po jedzeniu, przez jeden tydzień, chyba że lekarz lub farmaceuta zalecą inaczej. Zaleca się unikanie jedzenia lub picia przez co najmniej 30 minut po aplikacji.

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Afty to bolesne owrzodzenia, które pojawiają się na języku, dziąsłach, podniebieniu lub na wewnętrznej części warg lub policzków. Gdy górna warstwa śluzówki jamy ustnej zostanie usunięta, komórki nerwowe zostaną odsłonięte. Żywność, napoje, powietrze i ślina mogą następnie podrażniać te zakończenia nerwowe, powodując jeszcze większy ból i spowalniając proces gojenia. Dlatego wrzody mogą wpływać na zdolność koncentracji, jedzenia, picia, a nawet normalnej mowy.

Działanie

Dobrą wiadomością jest to, że mamy na to rozwiązanie. GUM Afta Clear® Spray działa jako bariera chroniąca ranę, przyspieszając gojenie i zapewniając ulgę w bólu, dzięki czemu możesz wrócić do normalnego życia tak szybko, jak to możliwe. - Długotrwała i natychmiastowa ulga w bólu od pierwszej aplikacji - Szybkie leczenie - Bezalkoholowy, niedrażniący - Nie piecze, nie pali, nie powoduje drętwienia ani suchości - Idealny do leczenia owrzodzeń jamy ustnej, otarć ortodontycznych, podrażnień protetycznych, drobnych oparzeń lub innych małych ran w ustach - Łatwo dociera do zmian w trudno dostępnych miejscach jamy ustnej - Odpowiedni dla dorosłych i dzieci (10+ kg / 2 + lat) pod nadzorem osoby dorosłej

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.