Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

Al. Jerozolimskie 181B, 02-222 Warszawa

Pojemność 120ml
Postać Płyn
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Większość z nas wie, jak denerwujące potrafią być afty. Znane również jako owrzodzenia jamy ustnej pojawiają się na języku, dziąsłach, podniebieniu, lub wewnętrznej części policzków lub ust.

Kiedy masz aftę, końce nerwów tuż pod powierzchnią skóry zostają odsłonięte. Te zakończenia nerwowe stają się bardzo wrażliwe na jedzenie, picie, powietrze i ślinę, które mogą powodować dodatkowy ból i spowalniać proces gojenia. Dlatego wrzody mogą uniemożliwić koncentrację, jedzenie, picie, a nawet normalną mowę.

Dobrą wiadomością jest, że mamy na to rozwiązanie: Płyn do płukania GUM® Afta Clear®. Płyn do płukania jamy ustnej tworzy barierę chroniącą ranę, promując gojenie i zapewniając ulgę w bólu, dzięki czemu możesz wrócić do normalnego życia tak szybko, jak to możliwe.

Działanie

- Długotrwała i natychmiastowa ulga w bólu od pierwszej aplikacji

- Szybkie leczenie

- Bezalkoholowy, niedrażniący roztwór

- Nie piecze, nie pali, nie powoduje drętwienia ani suchości

= Idealny do zapobiegania nawrotom i / lub progresji owrzodzeń i innych ran w jamie ustnej

Dawkowanie

Płukać 10 ml, 2 lub 3 razy dziennie, po jedzeniu, przez jeden tydzień, chyba że lekarz lub farmaceuta zalecą inaczej. Nie połykać.

Dodatkowe

Zaleca się unikanie jedzenia lub picia przez co najmniej 30 minut po użyciu.

Kategoria

Uroda

Postać

Działanie

- Długotrwała i natychmiastowa ulga w bólu od pierwszej aplikacji- Szybkie leczenie- Bezalkoholowy, niedrażniący roztwór- Nie piecze, nie pali, nie powoduje drętwienia ani suchości= Idealny do zapobiegania nawrotom i / lub progresji owrzodzeń i innych ran w jamie ustnej

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.