zdjecie zdjecie

Gardimax Medica Mentol Spray aerozol do stosowania w jamie ustnej bez cukru 30 ml

Producent Tactica Pharmaceuticals
Pojemność 30ml
Postać Spray
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Skład

1 dawka zawiera 0,18 mg roztworu diglukonianu chlorheksydyny (Chlorhexidini digluconatis solutio) + 0,04 mg chlorowodorku lidokainy (Lidocaini hydrochloridum).

Wskazania

Lek do stosowania objawowego w celu łagodzenia dolegliwości bólowych związanych ze stanem zapalnym lub podrażnieniem w przebiegu stanów zapalnych jamy ustnej i gardła.

Działanie

Gardimax Medica, to preparat w postaci sprayu, który zawiera substancje łagodzące podrażnienia i ból związany z infekcjami i stanami zapalnymi gardła oraz jamy ustnej. Produkt nie zawiera cukru, może być stosowany przez diabetyków.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci od 12 lat : 3 do 5 dawek jednorazowo, 6 do 10 razy na dobę. Dzieci od 30 miesiąca życia: 2 do3 dawek jednorazowo, 3 do 5 razy na dobę. Lek do krótkotrwałego stosowania objawowego: 3 do 4 dni.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu lub inne leki miejscowo znieczulające z grupy amidów lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Gardimax Medica Mentol Spray aerozol do stosowania w jamie ustnej bez cukru 30 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.