Futuro Stabilizator kolana rozmiar S 1 sztuka - [WYPRZEDAŻ]

cena
38,94 zł
Producent 3M Poland
Pojemność 1 szt.
Postać leku Opaska
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

34% Elastodiene
22% Nylon
22% Cotton
19% Polyester
3% Elastane

Wskazania

Futuro Stabilizator kolana działa stabilizująco w kierunku poprzecznym, odciąża mięśnie, ścięgna i wiązadła oraz wymusza ich odpowiednie ustawienie, a tym samym chroni kolano. Dzięki temu po założeniu stabilizatora możemy skupić się na tym, co ważne. Zastosowanie: skręcenia, uszkodzenia powysiłkowe, artretyzm, opuchlizna, urazy i uszkodzenia łąkotek, niestabilność w następstwie uszkodzenia aparatu więzadłowego, rekonwalescencja po zabiegach rekonstrukcyjnych w obrębie stawu kolanowego, profilaktyka. Cechy użytkowe: materiał rozciągliwy w dwóch kierunkach, doskonale dopasowuje się do ciała, otwór na rzepkę, zapewniający jej dodatkowe odciążenie, odciąża staw i uciska mięśnie, wkładki stabilizujące umieszczone z dwóch stron dodatkowo przytrzymują kolano, nie ograniczając jego ruchów, wygodne, miękkie, przepuszczające powietrze materiały, niemarszczący się materiał z tyłu kolana, dzięki smukłemu, tunelowemu krojowi, stabilizator idealnie układa się na kolanie i nie jest widoczny pod ubraniem, łatwe zakładanie i zdejmowanie, można nosić na prawym lub lewym kolanie.

Działanie

S: 30,5 - 36,8 cm

Opinie o Futuro Stabilizator kolana rozmiar S 1 sztuka - [WYPRZEDAŻ]

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Futuro Stabilizator kolana rozmiar S 1 sztuka - [WYPRZEDAŻ] kupili także:

Stop Wirusom przeziębienie grypa aerozol do nosa 15 ml

Laboratoria Polfa Łódź STOP WIRUSOM to innowacyjny aerozol do nosa, który eliminuje 99,99% wirusów przeziębienia i grypy.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.